Çıkarı için mi bu tatlı dil?

Hoşlandığım adam benden 8 yaş büyük ve samimiyetimiz olsa da hem yaşı nedeniyle hem de konumu nedeniyle saygılı olmak zorunda olduğum biri.bugün ona saygısızlık ettim.o da sesini yükseltti ve gerginlik yaşadık.sonra işimizle meşgul olduk.birkaç saat sonra ortalıktan kaybolduğunu fark ettim.sormam gereken bir şey vardı o yüzden telefon açtım.telefonu yumuşacık bir ses tonuyla açtı.ben sorumu kırgın bir şekilde sordum cevapladı sonra da tatlı bela bugün beni kızdırdın,hatalı davrandın dedi.özür diledim. o da olan oldu bir daha olmaması için konuşuyoruz dedi. bir yakınım hastaneye kaldırılmış o yüzden çıkmak zorunda kaldım dedi.aslında yaptığı işte ona faydam var.bu davranış ve tahammül çıkarı için mi yoksa onun için değerli olduğumu mu gösterir?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• eğer çıkarı için davranmışsa böyle bunu ancak sen anlayabilirsin çünkü onunla samimi olan sensin. davranışlarının ne kadar gerçekçi olduğunu gözlemle ve onu 1-2 testten geçir. ama insan sevdiği kişiye tahammül edebilir sana gerçekten değer veriyoda olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu devirde tatlı bela mı kaldı

0|0
    0|0
  • bence çıkarı için değerli olsan sana ilgi gösterir üzmezdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gdegerlı oldugunu anladımbn bu sorudan ve hanı senı kırmak ıstememıs bu arada ınsanın her gunu bırbırnı tutmayabılırr

0|0
    0|0
  • O adam sana duygusal yönde bakmıyor haberin olsun.

0|0
    0|0
  • Sesini yükselttiği için fazla tepki gösterdiğini düşünüp vicdan yapmıstır, soguk konussaydı daha mı iyiydi, siniri geçince tatlı konusmus işte, gayet normal :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...