En iyi yaptığınız rol hangisi?

soru detayından bırsey anlamamıs olabılrsınız demek ıstedıgım su hayatta en cok hangı rolu iyi yaparsınız canı sıkılmıs gıbı gozukurken aslında oyle bıseyınız yoktur veya sevgılınız var ama baska bırıyle konusuyorsunuz boyle buna benzer oyunculuk gıbı rollerınız var mı :)

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Rol yapmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Her şeyde en iyiymiş gibi yaparım. Süper yaparım. Full_yaparım hd_yaparım beklemeden_yaparım

bu böyle değildi sanki

1|0
    0|0
  • oynamam icap ediyorsa her türlü rolü oynarım. zaten meyilliyim, eğitim de almıştım bir dönem hobi olarak :)

1|0
    0|0
  • kemal sunal ve halit akçatepeyi güzel yaparım :D

0|0
    0|0
  • Bir de süper salağa yatarım üstüme de tanımam

0|0
    0|0
  • Kendi kendimin moralini bozmakta bir numarayım.

0|0
    0|0
  • üzgün gibi gözükmek

0|0
    0|0
  • mutsuzken mutluymuş rolü çokkk güzel yaparım beni 1-2 kişi dışında kimse anlamaz salya sümük ağlarken kahkaha atabilirim eğer biri ağladığımı gördüyse ağladığımı anlamasın diye :) böyle tuhaf biriyim :)

0|0
    0|0
  • ağlanması gereken yerde hemen ağlarım ve karşıdaki buna çoğu zaman dayanamaz:D

0|0
    0|0
  • mesleğim oyunculuk

0|0
    0|0
  • dalgaya almak

0|0
    0|0
  • bir şey istediğimde sevimli olabiliyorum fazlasıyla. en iyi rolüm bu herhalde. :)

0|0
    0|0
  • Saman altindan su yuruturum her rolu yaparim ajanslara duyurulur.kendimi bile kandiririm

1|0
    0|0
  • mutlu taklıtı benden sorulur.

0|0
    0|0
  • Şımarıklık

0|0
    0|0
  • Aslında cok kırılsam da kırılmamış gıbı yaparım.. Dizlerimdeki yaralar kanasa da hiçbirseyım yokmuş gıbı ayakta dururum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Flash Tv'de az figüranlık yapmadık ^^

0|0
    0|0
  • Rol yapmayı beceremem, gerek de duymadım.

0|0
    0|0
  • clone commando cody

0|0
    0|0
  • tiyatroda rol almıştım cok iyi yalan söylerim herkez gerçek sanar şaka yaptığımda bu şakalarım yüzünden az fırça yemedim dorusu

0|0
    0|0
  • valla bana diolarki yorgun ve miskin rolünü baya iyi yapıomuşum halbuki yanılıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...