Bu kadroda olması ya da olmaması gerek oyuncu sizce kim?

Kadromuz...
1 Volkan Babacan
2 Şener Özbayraklı
4 Ömer Toprak
18 Caner Erkin
22 Kaan Ayhan
7 Yasin Öztekin
10 Hakan Çalhanoğlu
15 Mehmet Topal
16 Ozan Tufan
20 Volkan Şen
21 Emre Mor
Bence Caner olmamlıydı onun yüzünden maçı kaybedebilirdik. Sinirlerine yenik düşüyor İsmail oynamalı kesinlikle ve Bjkliler tamamen kesilmeli peki sizce olması ya da olmaması gereken oyuncu kim. Bu arada 4 6 0 oynuyacaksak Arda olmalıydı Yasin yerine kesinlikle ya siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan babacan kaan ayhan emre mor çalım başka birşey yok habire yerde ya da etkisiz şutlar atıyor. Enes ünal'a şans vermiyor. Yasin yerine alsana Alper potuğu ardayı ya da gökhan töreyi Kaleciye Serdar Kırıntılı yı al almıyorsan Volkan demireli Mert günok'u al hep aynı kadro nereye kadar avrupa kupasına bile aynı çıktı batırdı Takımı Terim hocayım ayağına parayı götürüyor yönetimde nasıl izin veriyor anlamıyorum anca 1 puan alsınlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Cenk varken gol atamayız diyenlere 50 kere dedim mesele oyuncu değil sistem , en iyi golcüyüde koysan top gelmedikçe ne yapsın. Aci ama iyi bir ornek oldu belki biraz anlamışsınızdır diyeceğim ama hala kulupculuk yaparsınız milli takımda da

0|0
    0|0
  • Yasin iyidir ama Arda Burak Selçuk gibi adamlar yokken Caner şaka gibi Emre Mor da fazla havaya giriyor bu takımdan birşey beklemem bugün kazansalar bile ilerisi yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Selçuk artık eskisi gibi değil.

• 1ay

Hakan milli takımda bir şey yapamaz boşa ümit etme ondan.

• 1ay

Serbest vuruş atsın yeter Hırvatistan gibi. Bşaka birşey beklenmez zaten.

• Yav arkadaş her maç bir kazmayla uğraşmak zorunda mıyız? Bu seferde Yasin gelmiş.

0|0
    0|0
  • Bu seferde yasin çıkmış piyangodan

0|1
    0|0
  • Ömer toprak yaptığı penaltidan onda hatadan sonra hala nasil 11

0|0
    0|0
    • 1ay

Tek penaltı yaptıran o mu. Her penaltı atanı kovsun mu takımdan.

• 1ay

Kaç senedir milli takıma bile gelmiyor ulan adam. Milli takım umrunda bile değil. Neymiş gökhan ile kavga etmiş gelmiyor trip atıyor. Gökhan töre gelmiyor o geliyor. Karı Kılıklı topçu oynayamaz takımda. Ömer toprak kim köpek adam mı yoktu koskoca ülkede. Penaltı yaptır dön anında 2. Golü yedir üstüne bide utanmadan 44. Dakkada adamı bomboş bırak 3 oluyordu orda ömer toprakmiş

• Yasine G. sarayda tahammül edemiyorum birde milli takımda oynuyor..

0|1
    0|0
  • Ozan şişmanı olmamalı , caner sizden gittiği için istemesen de ondan iyisi yok

0|1
    0|0
  • arda olsun beşiktaşlıları at çöpe katkı yok bunlarda milli ruh mu yok anlamadım ki

0|0
    0|3
  • Volkan Babacan olmamalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...