Küresel ısınma ve dünyayı bekleyen tehlikeler dolayısıyla bizibekleyen tehlikeler hakkında düşünceleriniz.

KÜRESEL ISINMA

East Anglia Üniversitesi’nden Nick Brooks’un sunduğu tehlikeye göre 21. yüzyılın sonunda ortalama küresel sıcaklık 2 derece artacak ve son 1.5 milyon yılın en yüksek sıcaklıkları hissedilecek. Brooks, küresel ısınmanın insanlığın sonunu getireceğini sanmadığını, fakat bu potansiyele kesinlikle sahip olduğunu belirtti.

bu durumda insanoğlu neler yapabilir?

70 yıl içinde olma ihtimali: Yüksek

İnsanlık üzerindeki tehlike puanı: 6

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• çevre için yapılan eylemlere '2 ağaç için' diye yaklaşan bir kitle varken tüm uğraşlar boşuna bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Insanlık üzerindeki tehlike puanı diye bir şey mi var ya

0|0
    0|0
    • insanlık üzerindeki tehlike puanı demek boomerang insanlara vereceği zararın boyutudurarkadaşım. mesela 7 oldumu cilt yanması ve cilt kanseri riski olur.8 ise ultraviyole ışınlarından dolayı körlük meydana gelir.9,da ise insan vücudunda su barındıramaz ve ölür.10 ise direk yaşam alanının kalmaması anlamına gelir anladın mı?

• bak bumerang bu puanlama sistemi sadece küresel ısınma için değil mesela telomer aşınması olayı var, nükleer savaş uranyum ve plütonyum kullanılması,insanlığa büyük oranda etkileyecek bir virüsten bahsediliyo hıv virüsünden daha etkili olacağı söyleniyor,küresel terörizm,meteor çarpmaları gibi anladınmı.

• Anladım teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç bir pok yapamicaz

link

0|0
    0|0
  • Önümüze koydugun arastirmayi yapan devlet bu durumun sorumlusu zaten avrupa ABD karar verir şuan en iyi enerji uretimi petrol ve kömürden saglaniyor bir düşünün kısa sürede petrol ile calisan arabalari kaldirip termik sant. Kapatip heryere dogal gaz ve güneş enerji pilleri doşeye bilirmisimiz bu maliyet in sayica karsiligi yok ''infinty

0|0
    0|0
  • Kıyamet geliyor diyorum anlamıyorlar.

0|0
    0|0
  • sınav sorusu gibi

0|0
    0|0
  • ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN Amin..

0|0
    0|0
  • Ben öldükten sonrası umrumda bile değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...