Gaspari BCAA 6000 önerir misiniz?

Gaspari BCAA 6000 hakkında bilginiz var mı? 3 ay spor yapıp bir kaç ay bıraktım ve şimdi başka bir spor salonuna başladım. Sonra gördüm ki önceki spor salonunda yaptığım spor değilmiş. Burada daha sağlam çalışıyorum. Yeni başladım sayıyorum kendimi. Size sorum BCAA ve glutamin kullanmayı düşünüyorum. Ve bcaa olacak aklıma Gaspari BCAA 6000 yattı. önerir misiniz? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Gaspari 6000 kullandım fayası hemen hemen diğer BCAA lar gibiydi çok buyuk fark göremedim.. suppementleri alırken kullanım kolylıgı servis sayısı ve her servs başına kaç gr düşüyor bunlara bakmanızıda tavsıye ederim.. yoksa BCAA deyince kompelks bir ürün olmadıgından en saf haliyle üç dallı amino asit olması yeterli ouyor.. bununla beraber eğer ki aromasız alırsanız ege whey proteın tozuna ekleyipte kullanablirsiniz aynı şekılde glutaminde öyle.. yinde BCAA için ürün tavsiyesi isterseniz bence Scivation Xtend Bcaa kullanabılırsın intra workout oldugundan antrenman esnasında yudumlayabilirsin.. ayrıcaiçinde ki lösin, valin, izölasin oranları yüksek

0|0
    0|0
  • Gaspar genelde pek tavsiye edilmiyor daha çok weiderin aminoasitleri var bence biraz paraya kıyıp o tarz bişey alman daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • bcaa değilde komplex amino asit daha iyidir şu universalin amino 2700 bak o çok iyi

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunun yanında bir şey kullanmalı miyim sadece mu? Ve spor öncesi 3 tablet sonrası 3 tablet mi kullanmaliyim? 1.65 boy 55 kiloyum fazla mi gelir yoksa bana 3 tablet?

• 1ay

Teşekkürler beyefendi

• 1ay

glutamine gerek yok bu arada dediklerimi kullanın yeterli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...