Karınız sizin yanınızdayken başka birine bakıp kalsa

arabada gidiyorsunuz sonra ışıklarda yanınızda bir araba duruyor içindeki adam çok karizmatik ve yakışıklı eşinizde birden kafasını çevirince adamı görüyor ve kitlenip kalıyor o an ne düşünürsünüz ne hissdersiniz

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hoş karşılayacak erkek çok azdır, muhtemel bir kaç gününü zehir ederdim.

0|0
    0|0
    • nasıl mesela

• Her saat başı konuyu oraya getirip laf sokmalara dayanabilirse, ödül olarak en sevmediği kadın arkadaşlarını eve oturmaya davet ile devam edebilirim.

Erkekler Ne Diyor 11

• Eşim olacak kişi öyle bir şey yapmaz, çünkü aynı durumda ben de yapmam.. İhtiyacı olmaz çünkü ben varım.

0|0
    0|0
  • Ne kesiyorsun kız adamı bakem bir derim neymiş :)))

0|0
    0|0
  • kötü muamele ederim herşeyde.. Tabi ağzının üztüne osmanlıyı yağıştırmazsam arabada kı dayanamam korum agzının ustune bı tane ya da arabadan atarım !

0|0
    0|0
  • benım karım baskasına bakmaz

2|1
    0|0
  • Geçenlerde

hatunun biri kucağında bebesi yanında kocası

arabayla geçerken bir baktı birde camdan kafasını çıkardı gene baktı

dedim ne oluyoruz

hiç birşeyde hissetmedim

evli hatunamı yan gözle bakacam hiç bana göre değil

0|1
    0|0
  • O an belli etmesem bile soğurum. Her ne kadar sıcak davransam bile kendimle yalnız kaldığımda aklımdan çıkmaz.

0|0
    0|0
  • Hadi, arabasında da şu şarkı çalsın:

youtube.com/watch?v=qNOhPUVzMco

0|0
    0|0
    • ya ses sonuna kadar açıkmış odada karanlıktı Allah seni kahretmesin ucube herif

• youtube.com/watch?v=rxujAPhxlo0

• miyop olduğunu düşünürüm?

0|0
    0|0
  • Peki mesela senin sevgilin yanındayken şöyle bir kıza bakakalsa, sen ne yaparsın :) link

0|0
    0|0
    • ne zevkli sevgilim varmış ne kadar şanslıyım derim

• Kıskançlık olmaz mı yani hiç, dürüst ol :)

• yooo

• Öyle eşim olmasını istemem :(( oldu ise eve girir girmez sikerim :))

0|0
    0|0
    • ritüel şeyler yani

• öylemi :) ilk bakışı normal bizde bazen gözümü alamıyoruz ama bunu uzun bir süre yapmaması lazım... yolum eve gitiyor ne istiyorsa evde fazlasıyla paylaşırız :)) bakmak diyen erkek olsun kadın olsun yalan söyler önemli olan onu istemesi diye düşünüyorum..

• Death Proof filminde çok güzel bir fren sahnesi vardı o geldi aklıma birden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanki hiç yapmadılar, sanki hiç yapmayacağız. Aman.

Bakarım, net söylüyorum. yalana dolana ne gerek var. Bakmayandan kork asıl abi, bakandan değil.

0|0
    0|0
  • Bir şeyler düşünürler de, pek iyi şeyler düşünmezler sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...