Hiçbir şey yokken uykunuzdan uyandırsalar naparsınız ne yaşarsınız ? Olaya bak !

Bugün sabah saatlerinde polis bastı evimizi şüpheli olarak gözükmüşüm uykumun en güzel yerinde uyandım polis yatağa tekme atıyo ne oluyor ya diyerek uyandım. Karşımda sakallı küpeli acayip tipte polisler ne oluyo abi diyorum çok konuşma kalk giyin üstünü görüşecez diyo şortla atletle çıkardılar kelepçeyi takıp evimden annem ağlıyo orada anne ne ağlıyon diyorum bişey bilmiyorum diyorum kimsede birşey söylemiyo zaten iyice korktum emniyete götürdüler 8 saat boyunca orada kaldım sorguya biri giriyo biri çıkıyo resim gösteriyolar bu kızı tanıyomusun niye öldürdün diyolar abi vallahi tanımıyorum diyorum öldürmedim kimseyi Ömrümden ömür gitti. ama yok meğersem isim benzerliğinden alınmışım çocuğun biri kız arkadaşını boğarak öldürmüş öldürdükten sonrada askere gitmek için teslim olmuş sonra beni serbest bırakdılar ama komşular soruyomuş anneme kime ne yaptı gene diye o canımı bir sıktıki allahım bukadar onurum incilmemişti hiç sanki birini öldürmüş gibi oldum 8 saat kalınca zor bir durum kimsenin başına gelmez hayatım kaydı resmen

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sakalli ve kupeli polis mi? Dovmeleride varmiydi peki..

0|0
    0|0
    • Cinayet bürodandı hepsi sivillerdi...

Kızlar Ne Diyor 3

• oha çok korkunçmuş ya tekmeleyerek uyandırılmak ne demek hay allahım.

0|0
    0|0
    • Açıklama yapmıyolar birşey söylemiyolar ağzım kilitlendi inanmıyolarda ne söylesem sonradan ortaya çıktıı

• zor.durum ne.diyebilirim ki?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

sen daha hayat kayması görmemişsin alt tarafı bir yanlış anlaşılma

0|0
    0|0
    • Saol ya cinayet zanlısı olarak gözükmek ne biçim bir durum varya evinden kelepçeyle çıkarılmak kadar onur kırıcı birşey yok.

• doğrudur

Erkekler Ne Diyor 3

• geçmiş olsun düşünmesi bile korkutucu birde başına gelmiş böyle birşey zor bir durum yine kurtulmuşsun boşver bu ülkede herşey gelir insanın başına birde üzerine cinayet kalabilirdi.

0|0
    0|0
    • saol kardeşim hayır apartmandakiler kapıya çıkmış bana bakıyolar okadar zorluk cektımki korkudan altıma edicem o derece cinayet zanlısı olarak damga yemek nedemek

• dava açabilirsin diye biliyorum böyle bir olayda

0|0
    0|0
  • Bana yalan gibi geldi.

0|0
    0|0
    • İnşallah başına gelirde anlarsın tekmeleyerek uyanırsında birgün !

• Kardeşim olmuyo böle işallah falan tövbe de yani ne biliyim küpeli polismi olur.

Yükleniyor...