Sneijder gidiyor haberleri ile ilgili düşünceleriniz?

sneijder ilk geldiğinde selçuk, melo, umutla anlaşamıyor pas atmıyor diye iddaalar edildi.halbuki alaka yoktu.

sneijder ordu maçında ilk golü attı maç döndü 3 puan

kayseri maçında ilk golü attı 3 puan

karabük maçında tek golü attı 3 puan

real madrid maçında nefis gol attı

sneijder her çıktığında gs pas yapmada topu ileri taşımada zorluk çektik.

bu sneijderin kapasitesinin %40 ı.1 sezon oynamadı sakattı.

Milliyet'i biliyoruz her zaman yalan haber yapar, chelseanın o mevkiide 3 futbolcusu var bana yalan gibi geliyor sizce?

kaynak: link

• Yalan haber
    100% (8)73% (8)84% (16)Oy Ver
  • Doğru haber
    0% (0)27% (3)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Haberin doğruluk payı var mıbilmiyorum ama eğer varsa Sneijder´in Galatasaraya hiç katkısı olmadı demek büyük haksızlık olur 6 ay Futbol oynayamayıpta yeni bir takıma transfer olup lig maçları Şampiyonlar ligi maçlarını birden bir futbolcunun dünya yıldızıda olsa zordur Sneijder Galatasaraya seviye atlattı onun olmadığı maçlarda takım pas yapamadı Sneijder zaten bu sene için alınmadı gelecek sezonlar için alında Gerçek Sneijderi gelecek sezon izleyeceğiz

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• sneijder eski sneijder değil bu gerçek yadırganamaz

ama katkısı oldu

0|1
    0|0
    • 1 sezon oynamadı sakatlıklar, eskisi gibi olması için yaz kampı ve biraz zaman lazım

• Haber doru olabilir ama çok iyi teklif gelmediği sürece gs satmaz diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • fake haber

0|1
    0|0
  • doğru olabilir. giderse üzülmem, gitmezse de üzülmem.

iyi oyuncu, ama yeri dolar.

0|1
    0|0
  • Gidişi gelişinden daha zor olucak boş haber onlar.

0|1
    0|0
  • sneıjder 2010 ya da 2011 dı tam hatırlamıyorum sneıjder olmasaydı o sezon 3te 3 yapamazdı inter o formunda oldugu zaman takımımızın yenemıycegı takım yok bence morınhounun ıstemesı gayet normal hem daha o kadar yaslı dııl sneıjder ayrıca morınhou vefalı birisi

0|0
    0|0
  • gidiyormuş direkten dönmüş haberimiz olmamış. link

0|0
    0|0
  • bence gitmez yalan haber

0|0
    0|0
Yükleniyor...