Çok önemli lütfen hiç bir bilgi bulamıyorum!!

kardeşim 9 cu sınıfta kalıp sınıf tekrarı yaptı 10 cu sınıfı geçtı şu an 11 inci sınıfta sınıfta kalırsa okuldan mı atılacak ? dersleri çok kotu 13 dersten sadece ıkısı 5 gerısı 1 ve sıfır :/

Güncellemeler:
işte onu netleştıremıyorum ıkı kez ust uste kalan mı yoksa lıse hayatında ıkı kez sınıfta kalan mı atılıyor? egıtım hayatına özel lıselerden devam edebılecek mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir öğrenci okuldan atılsada 8 ay içerisinde okula dönüş yapma şansı mevcut , tabi bu kural zorunlu ögretimde mevcut ama cok önceleri üniden atılan ögrenciler için bu hükümet" akp reklamı yaptımı düşünmeyin hakkı olan haklıya verilmeli" okula geri dönüş yasası cıkarmıştır bir dönem, korkmanıza gerek yok tabi kardeşinizde derslerine çalışmalı eğer çalışmak istemeyip asilik yaparsa sınırlı güç veya çaydırıcı ceza uygulayın "örn: net kapama , pc yasagı, harçlık kısıtlaması gibi" taktir sizin

0|0
    0|0
    • aynı okuluna değil farklı okula mı dönebılıyor ? dönmek derken kaldıgı seneden tekrar mı okuyacak ?

• nereden bıraktıysa ve hangi okulu istiyorsa oradan

Erkekler Ne Diyor 6

• lise hayatı boyunca iki ke sınıfta kalan okuldan atılır ama iki ke üst üste değil. toplamda iki kez...

ama artık çok problem değil açık lise var özel liseler var.

0|0
    0|0
  • lise hayatı boyunca iki kez... bu kesindir.

0|0
    0|0
  • Hayır atılmaz, 2 sene üst üste kalırsa bir sınıfta o zaman atılıyor.

0|0
    0|0
  • atılır evet. açık lise var.

0|0
    0|0
  • Önce arkadaş ortamını değiştirmeli. Bu kafayla giderse okuldan atılır.

0|0
    0|0
    • arkadas ortamında bısı yok dsılexıa sı var çok zekı bı cocuk olmasına ragmen derslerınde algılamada problem yasıyoruz

• Bu saatten sonra olmaz. Okulların dağılmasına ne kaldı surda.

• Lise hayatım gözümde canlandı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 kere kalınca evet bitiyo. ama acıktan devam edebilr sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...