Ilişki durumum arkadaşının sevgilisinin yanındaki sap

son 3 yıldır falan aşk hayatı diye birşeye sahip değilim. hiç bir şekilde kısa süreli dahi ilişkilerim olmadı. beceremedim bir türlü birisi ile birlikte olmayı ne duygusal ne cinsel hiç bir türlüsü olmadı. bunaldım artık çok bunaldım. flört edip yakınlaştığım insanları bir şekilde soğuttum kendimden. nasıl yaptığımın farkında değilim en büyük problem bu. biraz egolu bir insan olduğum doğrudur ama kontrol altında tutmaya çalışıyorum. kendime çekidüzen verdim. daha çok sosyal ortamlarda takılıyorum. ama bir türlü olmuyor olmuyor olmuyor. nerde yanlış yapıyorum bilemedim.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• hacı olmuyor diye bişey yok mutlaka oluru vardır. eğer tip düzgünse giyim düzgünse bir kıza nasıl bakıcağını biliyosan ve özgüvenin yerindeyse bir olmaz iki olmaz ama üçüncü olur ilişki durumundaki gibi sap gibi bakıp bişey yapmıyosan olmaz. bir kız senin aşkından ölsede gururuna yediremez gelip senle konuşmayı onun için sen gitmelisin ve bir kıza odaklan onu hedef seç uzaktan bile onu takip edebilirsin sosyal ortamdaysan hele çok rahat kızın bilgilerine ulaşabilirsin. kızla konuşmak çok zor bişey değil bunu unut git merhaba de biraz konuşabilirmiyiz sana anlatcaklarım var de zaten o da senden elektrik aldıysa durumu anlar kabul eder etmezsede hareketlerinden ya naz yaptığını ya da gerçekten istemediğini anlayabilirsin bazı kızlar ilk teklifte kabul etmez sende hemen bırakma peşinden gitki sevdiğini anlasın öyle işte yaz yaz bitmez bu satırlar onun için şu 4 şeyin varsa kızda hediyesi olur sana... Zeka, Tip,Giyim, Para(çok zengin olmana gerek yok seni severse gerçekten ona aldığın 1 liralık hediye 1 trilyonluk hediye gibi gelir)

0|0
    0|0
    • problem şurada başlıyo anlattıkların doğru şeyler.

Tip kötü sayılmaz. çok yakışıklı diyemem kendime ama elim yüzüm düzgün, 178 boyundayım hafif kaslı bir yapım var, vücut olarak, uzun saçlıyım.

giyim özen gösteririm. ne çok spor ne çok klasik bir tarzım var ikisinin ortasında olabildiğince şık giyer temiz kokmaya özen gösteririm.

zeka konusunda ego burada başlıyor. bir çok hal tavır hareket bana gerizekalıca geliyor o yüzden yapmıyorum. bir kızın beni ezmeye çalıştığını anladığım anda

• boşuna dememişler seveni *ikerler, *ikeni severler diye :/

• aynn hacı :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelde ilk adımı siz atmalısınız :)

0|0
    0|0
    • ilk adımı atıyorum. sonra kızlarda bir ego yükselmesi ve peşimde dolaş, kıçımdan ayrılma, sürekli benim için bişeyler yap, ileride belki mesajlı hal, tavır ve hareketler zuhur ediyor. bende bu durumu hazmedemeyip "sen kimsin ki kıçının dibinden ayrılmayacağım" diyorum "ya şimdi ya hiç" diyorum. çekip gidiyorum. yok mu mabadı atmosfere çıkmayan bir kız evladı ?

• bir kaç taktik paylaşmak ister misin benimle peki ? yani mesela kahve falan içmeye gittik diyelim oturuyoruz konuşuyoruz ne güzel, karşıdaki hafif triplere geriyo hali ile anlattğım gibi, hani zamanı geldiğini düşünüyorum diyorum arkadaş olmamalıyız diye karşılaştığım cümlelerden birisini aktarayım "ben istemiyorum yani şimdi değil, bir süre bu konuyu konuşmayalım. lütfen böyle iyiyiz." bu dolaylı yoldan bana "peşimde koş ikna olursam neden olmasın" gibi geliyo ben bu cevabı alınca

• kusura bakma peşinde koşamam o yaşları geçeli çok oldu diyorum. arkadaş kalamayız. kararını ver diyorum. olumsuzsa dönüş arkama bakmadan gidiyorum. yani herşey kesin. net. araf da durmak hoşuma gitmiyo. nasıl bağlayacağım kendime. dinliyorum :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...