Yalnızlıktan nefret mi edersiniz yoksa tam tersi mi?

Ben nefret ederim ve uğraşacak,vakit geçirecek birilerini bulamadığım an evin içinde garip bir yaratığa dönüşüyorum.Zaten dışarı çıkamamaktan da nefret ederim,hatta bana kalsa eve gitmem hiç sokakta yatarım.

Siz nasılsınız bu konuda?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlığın yaşı yoktur Hepimiz yaşamımızın belli dönemlerinde kendimizi yalnız hissetmişizdir Gerçekte yalnız olmakla yalnızlık hissetmeyi birbirinden ayırmak gerekir Bazen kalabalıklar içinde de yalnız ve izole hissedebiliriz Albert Einstein’in “tüm dünyada tanınmış bir insan olmak ve kendini bir o kadar yalnız hissetmek çok garip” sözü yalnızlık duygusunun koşullardan bağımsız ve evrensel olduğunun güzel bir örneğidir Yalnızlık duygusuna genelde diğer insanlardan kopma, mutsuzluk ve çaresizlik hissi de eşlik eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sevmem yalnızlığı. ama şu an ev arkadaşım evde yok. inanılmaz mutluyum. sessiz ev. enteresan şekilde arkadaşlarıyla vakit geçiren ve aramayan kız arkadaş. işte bu. insan özlüyormuş be.

0|0
    0|0
  • Yanlızlık Yaradana mahsustur çünkü her insan başını kaşırken ölmüyor, yatalak olundugunda elelam sana evladın gibi bakmaz

0|0
    0|0
  • Yanlızlık candır .

0|0
    0|0
  • nefret ederim evde illaki bir canlı olucak köpek olabilir mesela güven verici bir hayvan

0|0
    0|0
  • annem sürekli der evi otel gibi kullanıyosun istersen hiç gelme sokakta yat derdi :D gecelerin adamıyız biz :)

0|0
    0|0
  • Hiç hoşlanmam yalnız kalmaktan. Etrafımda mutlaka insanlar olmalı.

0|0
    0|0
  • Tek başına daha rahatımm

0|0
    0|0
  • Yalnızlığı Daha Çok Seviyorum.

0|0
    0|0
  • Bakmayın etrafımda çok insan dolandığına;

Sırılsıklam ''YALNIZIM'' aslında.

0|0
    0|0
  • tam tersi

0|0
    0|0
  • Göğüslerini Begendim Tadına Bakmak İsterim :)

0|0
    1|0
  • Yoksa tam tersi.

0|0
    0|0
  • oyyyhş memintolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yalnızlık kadar güzel bişey var mı

0|0
    0|0
  • aslinda ruh halime gore degisir bazen yaniz kalmak isterim bazen de tam tersi :) :)

0|0
    0|0
  • Bazen severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...