Devlet yurdu veya özel yurtlar hakkında düşünceleriniz neler

senenin başında getirdiğin eşyanın 4 katıyla geri dönersin yemeğin içinden her an bir şey çıkabilir bilirsin ama yine de yemeye devam edersin yatağın içinden dolabın içinden kaybolduğunu düşündüğün kitabı bulma ihtimalin çok yüksektir en güzeli farklı farklı kültürde yetişmiş insanlarla birliktesin her zaman birileri muhtaçsın ama bu durumu çaktırmaman gerek çok ince bir çizgi

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Üniversitedeki devlet yurdunda eğlence imkanı kısıtlıdır, dışarıya çıkar gezersin geç saatte geldiğinde fazla bir şey demezler ama kaldığın yerde filan bir aksiyon yaratamıyorsun :) ben okula giderken eve gelirdim çıktığımda arkadaşlarla ama tanıdıkların yanında kaldığım için biliyorum, özel yurtta mesela kayıt olurken içki yasak filan derler, hemde katı bir kuralmış gibi söylüyorlar, şu yasak, bu yasak ama kayıt olduktan sonra kafana göre takıl, sadece kaldığın yerdeki adamlar kafa dengi olsun yeter, yalnız ne olursa olsun yurt pislik oluyor, en iyisi eve çıkmak, ilk başta devlet yurdunda filan kısa zaman geçirilir sonra sınıftan veya okuldan birileriyle kaynaşınca 3, 4 kişi ile birlikte eve çıkarsın ve kafan rahat olur, yurtta çok serseri oluyor :) ben tekrar okula gidecek olsam yine eve gidip gelirdim ama 2. planda her daim eve çıkmak olurdu, anlayışlı ve efendi bir kaç kişi bulup tutacaksın bir ev kafan rahat olacak, hem istediğin zaman çık özel yurtlarda anlaşma filan oluyor sıkıntı.

0|0
    0|0
    • lisede denedik yurt ortamını şimdi üniversite başta yurt olur çok yabancısı değilim ama ev benimde isteğim

• sakin bir yer

• Sakin yeri de var, olmayan yeri de var. Ankara'da okursanız gezeceğiniz yerler belli olur... Kızılay, Tunalı Hİlmi, G.O.P, Avm'ler, Akay ve Arjantin caddesi gibi, sakin olmayan yerlerde zaten işiniz olmayacağından size sakin gelir :)

• yurtlar güzeldir hem yemekler felan da pis değildir eskisi gibi yurt muhabbeti güzeldir unutulmaz

0|0
    0|0
    • öncekiler gibi değil ama arada bir pislik olabiliyor

• bide erkekler boxerla dolanıyodu sinir oluyodum

• bir taraf kız bir taraf erkek mide bulandıran erkek tarafındaydı ama kız yurdunda bir şey olmuyor değil her türlü yüzlerini görüyorsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...