Yıllar sonra karşılaştığınız arkadaşlarınızdan tanıyamadıklarınız oldu mu?

Ana okulu ve İlkokul yıllarınızı sormuyorum o kadar geriye gitmeyin...

Direkt konuya giriyorum. Yıllar sonra Ekrem ve Filiz adlı iki arkadaşlarımla tanıştım. Ekrem'i s.ktir et zaten yavşağın tekiydi, zamanla daha da beter olmuş. Ama Filiz? Çok güzel be ağa. Okul yıllarında biraz saftı bu kız. Hatırlarım da hoca veyahut genç dimağlardan birisi espri yapar, herkes kahkaha atar bu da arkasını dönüp " ne oldu ne dedi" diye bize sorardı. Bizde inceden izahını yapardık ve gülerek bir elini ağzına götürüp diğer eliyle de bize " ayyhhh Allah cezanızı vermesin" derdi. Abi, şimdi kız cin gibi olmuş. O zaman sümüklü bir şeydi yüzüne dahi bakmazdık. Artık hormonlar mı devreye girdi yoksa yağız bir delikanlı mı bu kızı gerçek bir kadın yaptı nedir, dilim dişim durdu.

Ekrem'in ise yanımıza gelip şu şekilde kısa bir sohbeti oldu

"baba naber napıyonuz yaa"

" iyi abi utkuyla takılıyoruz sen ne yapıyon? "

" iyidir yaaa bende rehberlik yapıyorum geziyoruz öyle turistler yurt dışı falan"

ulan seni rehber diye alan medeniyet çöker be.

" baba ot var mı ot"

" ot mu?"

" varsa bir jamaika yapalım ha, kafam açılmasın hadi abi"

" yok dostum biz birayla takılıyoruz "

" bira mı? tıssaah ne birası abi ya hamallık sizinki de "

Anladım ki yıllar geçse de Ekrem'den bir halt olmayacaktı. Filiz'in muhteşem değişimi ise bana, Evrim teorisinin varlığını bir kez daha düşünmeme neden olmuştu.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• geçenlerde tramvatda sevgi ile karşılaştım görmemezlikten geldim bu bizim sınıfın ineğiydi çıtı pıtı ince zarif bir kızdı o zamanlar saçlarını toplar arkadan topuz yapar önden jöle ile kırıkları yapıştıtıtdı etek dizden sarkardı çok itici bir tipti hala öyle şişmiş biraz evlenmiş sol elinde yüzüğü vardı doğumda yapmış olabilir atletik vücudumu görünce etkilendi beni tanbıdığını anladım <3

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beni de kimse tanımıyor. :) fark etmeden asılan erkek arkadaşım o kadar çok ki. nasıl değiştiysem artık? :)

0|2
    0|0
  • Ben degil o beni tanıyamadı bir arkadaşım vardı 7 yıl aradan sonra tekrar karşılaşmıştık benim yanımdaki arkadaşımı tanıdı sarıldı öptü falan bana hiç bakmadı bile ben onu tanıdım o beni tanımadı :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• oldu.ilkokuldaki en iyi arkadaşımı tanıyamamıştım ama ilkokuldayken esmerdi büyüdükçe buğdaya dönmüş yüz de değişmiş nasıl tanıyayım :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...