Spor ve diyet yardımcı olur mu?

Arkadaşlar ben düzenli beslenmeye başladım. Abur cubur yemiyorum şeker tuz çok kullanmıyorum. Onun yanında evde ip atlıyorum zaten gün içinde çok hareketli olduğum ve eve geç geldiğim için yürüyüş yapamıyorum ama ip atlıyor ve fitness squat falan yapıyorum. Boyum 1.66 kilom 60 sizce ne zamana ne kadar kilo veririm güzel bir vücuda sahip olabilir miyim? Ip ne kadar faydalı olur? Onerebileceginiz sporlar var mi? Şimdiden teşekkürler

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapıpta iyi bir vucuda sahip olamayı beklemek biraz abest kaçıyor.
    vucudumuz sırt omuz kol gögüs karın bel kalça bacak olmak üzere çok çalıştırman yerler var. ip atlayarak squad yaparak kalça ve bacak kısmını yapıyorsun peki geri kalan yerler verimsiz kalınca sadece kalçanın büyük olması çrkin olur gel sana evde yapabilcegin hareketlerden bir program yapalım gelişirsin banada dua etsen yeterli :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya benim üst tarafım çok ince belim çok ince omuzlarım geniş ve bileklerim falan çok ince kolumun üst tarafı biraz kalın ama çok da değıl ona nasıl bir sey yapayım daha karar veremedim 😂

• 1ay

rica ederim

• 24gün

tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• cok faydalı olur. su tüketimini de artır. ve metobolizmayı hızlandıran yiyeceklerden acı pul biber ya da sivri biber tüket. 1 ayda 5 kilo garanti gider.. 😃

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok fazla ip atlamak göğüsler için sakıncalı.. bu konuda youtubede savaş cebeci meme sarkması videosunu ızlemenı tavsıye ederim.. yag yakmak için toplam vucut yag oranını dusurmelısın, bunun ıcın gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • fitness squatı açarmısın :D sadece squat mı yapıyorsun bir faydası olmaz kalori say kolariii :D

1|0
    0|0
  • Uzmanlık alanım yardımcı olurun

0|0
    0|0
  • İsdersen yardımcı olayım güzel egzersizler var vücudun sklasmasi icinn

0|0
    0|0
  • Yardimci olur

0|0
    0|0
  • kardiyo karın hareketleri yap her gün