Akşam milli maç var. İzlanda deplasmanı beklentiniz nedir?

Akşam milli maç var. İzlanda deplasmanı beklentiniz nedir?

• Galibiyet alır döneriz
    36% (5)26% (18)28% (23)Oy Ver
  • Mağlubiyet ile döneriz
    21% (3)46% (32)42% (35)Oy Ver
  • Beraberlik alır döneriz
    43% (6)28% (19)30% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay update
1ay 21.45
tv8

0|2
1|27

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bence milli takım yeni yeni millileşiyor İzlanda gibi kasaba takımı oyuncuları pirim için değil milli takımı milli görev olarak görüyor bizimkiler sezon boyunca takımlarında kazanamayacağı kadar pirim alıyor yinede isyan ediyorlar az biraz daha verin diye şampiyon olan Portekizin 7 katı pirim almışlar yine isyan Fransızlar bizimkilerin aldığı pirimi duyunca şaşırmışlar sezonda kazanamadigimiz parayı adamlar elendikleri 3 macta kazanilar diyeTürk olsaydık diye espiri yapmışlar aralarında

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 26

• İskandinav takımları bize tarihimiz boyunca ters gelmiştir ve İzlanda korakor, sağlam hücum etmeli güzel bir futbol oynuyor.

Finnbogasson falan bizim araya adam kaçırmakta rekora koşan savunmayı deler.

En azından Gylfi Sigurdsson'un karşısına Emre Belözlu'nu koyup kendisinden 16-17 cm uzun, deve gibi herifi tutmasını, oynatmamasını beklemeyeceğiz.

0|2
    0|0
    • 1ay

yalnız izlanda iskandinav takımı değil 😂 herneyse ama izlanda da yapı olarak iskandinav takımları gibi

• 1ay

ben kondisyon teknikten daha önemli. önemli olan koşu mesafesi güç dediğimde laf ediyordu herkes. haklı çıktığıma sevindim

• 1ay

keşke futbolcu olsaydım her takımda tutunurdum kondisyonumla bir şekilde 😔 babam göndermedi

• Takımımızın gidişatı maalesef kötü yeniliriz galiba

0|1
    0|0
  • Valla bence öncelikle sahaya beraberlik için çıkacağımızı düşünüyorum.. Ola ki gaza gelir ah şu çılgın Türkler mantığı ile oynarsak geçen sefer ki gibi hezimetle dönebiliriz.. Zira Hırvatistan maçı seyircisiz ve favori takım olduğu , nasılsa olsa Türkleri bir şekilde yeneriz diye sahaya çıktığı için berabere kalmıştık.. Ama en neticede geçen seferdende İzlanda deplasmanında ağzı yanan çılgın Türkler var.. %90 Berabere biter.. kalan %10 luk dilim için %6mağlubiyet, %4galibiyet derim..

0|2
    0|0
  • Türkiye Alır Bu Maçı Emre Mor Saolsun adam Oynuyor :)
    Önceden Emre Mor Milli Takıma Alışması Gerekiyor Derlerdi Asıl Milli Takımın Emreye Alışması lazım :) Umarım Güzel bir maç izleriz

0|1
    0|0
  • Beklentim kazanmak. Ama icimdeki his beraberlik diyo yine. umarim kaybetmeyiz kaybetmezsek yarisda variz demektir. Milli. takimin isi belli olmaz dengesiz ulkeyiz bakarsin.3 de yeriz bakarsin 3 de atar geliriz tahmin etmek zor umarim kaybetmeyiz

0|2
    0|0
  • Bisey soylemek zor yenilmezsek iyi ukrayna macinda gorduk zaten takimda biseyler yanlis gidiyo genelde hep böyle zaten

0|1
    0|0
  • İzlanda alır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bu akşam kontrollu bir oyunla izlandanin ataklarini savusturup hizlii ataklarla one gececegimize yurekten inaniyorum. Tek eksigimiz bitirici vurus yani saglam bir forvet

0|1
    0|0
  • Güven kalmadı milli rakamımıza

0|2
    0|1
  • Arda, selçuk, burak olmadığı sürece bu takımdan bir bok olmaz.

0|1
    0|1
  • Önceden mağlup ettik üstünden yıllar da geçmedi. Galibiyet alırız bence.

0|1
    0|0
  • Zor deplasman ama inş ilk 3 puanımızı alırız en kötü 1 puan ile dönülmeli.

0|0
    0|0
  • İZLANDA 2-1 TURKEY 300 TL ATTIM İNŞALLAH GELİR

0|1
    0|4
  • yeterki kazansinlar..

0|1
    0|0
  • Beraberliğe razıyım desem? 0_0

0|0
    0|0
  • beraberlik..

0|0
    0|0
  • bence takımın beyni yani 10 numarası eksik o yuzden işimiz zor bir arda bir selçuk bir oğuzhan fena olmazdı bence

0|0
    0|1
    • 1ay

Arda en son ne zaman bir halta yaradı? 2008'de oynadı en son milli futbolu.

Ayrıca dün gece Beyaz Tv'ye çıkıp yaptığı rezilliği izledim biraz, milli takımda yeri yok o herifin.

Milli maçta topu bırakıp, milli takımı sabote edip taraftara el kol yapan herifin ne işi var lan milli takımda? Bunu Messi yapsa, tefe koyar Arjantin vatandaşları.

Selçuk da formsuz, Oğuzhan sakat zaten.

• 1ay

Hakan'ı kanat oynatacağıma Alpe Potuk'u takıma çağırırım daha iyi. Çok tuhaf seçimleri var Fatih Terim'in.

• 1ay

@Ragnar_Lodbrok 10 numara eksiğimiz yok H. Çalhanoğlu varken kadroda onu yok saymak bence büyük eksiklik onu oynattığı bölgede V. Şen de olabilir yani kanatta Şen orta ofans veya oyun kurucu Çalhanoğlu zaten orta ikili Mehmet Tolga Ozan üclüsünde ikisi uygun

• Beraberlik iyi olur.

0|0
    0|0
  • s*kmişim milli maçını hergün şehid haberleri ölen fakirler zevkini süren zenginler

0|0
    0|0
    • 1ay

ş.. tayyibe söle 15 temmuz şehitlerine sahip çıktığı kadar diger vatan evlatlarınada sahip çıkısın baskı yapın biraz

• 1ay

aynen öyle yol köprüyle övünmeye benzemez o işler

• 1ay

öyle

• ben mağlubiyet alırız döneriz diyorum ve biraz totem yapıyorum. ama puan ve puanlar bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Berabere kalır.

0|0
    0|0
  • Kaçta

0|0
    0|0
  • Berabere biter bence

0|0
    0|0
  • Beraberlikle sonuçlanır.

0|0
    0|0
  • Beraberlik olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • İlk yarı izlanda alsın , ikinci yarı türkiye atsın berabere bitsin :)

0|1
    0|0
    • 1ay

deplasmanda 1 puanda iyidir :D

• 1ay

hihihihi :)

• 1ay

izlanda maçı alabilir ama beraberlikte ihtimal tabi hayırlısı ya ne diyelim

Yükleniyor...