Üst bacaklarımı inceltmek için?

Vücudumu seviyorum üst bacaklarım hafiften kalın gibi inceltmek için ne tarz hareketler yapmalıyım ve nasıl beslenmeliyim bilen birisi yardımcı olabilir mi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel yag yakımı yoktur bu nedenle toplam vucut yag oranını dusurmelısın bun ıcınde gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Squas iyi geliyor galiba birde yan yatip üstekki bacagi kaldirip dene günde 15 defayla basla.. ben cok yaptim.. ise yaradi da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çakma sporcular smdi dikkat cekmek icn bisey biliyormus gibi squart yap falan yazarlar guluyorum ya okudukca bir ezberlemisler squart baska bisey yok 😂😂

1|0
    0|0
  • squat yap

0|0
    0|0
  • Sporculara sormak gerek 😂

0|0
    0|0
  • İnceltme

0|0
    0|0
  • Adağı yukarı

0|0
    0|0
  • yağ miktarın fazlaysa kalorine dikkat edersin düşürürsün yoksa genetiktir 40 takla atsan değişmez

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Üst bacaklar mı? Sen kafadan eklembacaklı mısın? İlginç...

0|0
    0|0
  • Ona özel egzersizler var, yap derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bacaklarını ınceltmenın tek yolu yurumek.

0|0
    0|0
  • Yan yat. Yukari dogru ac kapat. 20 ×3 hergun..

0|0
    0|0
  • Koşu yapmak ust bacak hareketleri yapabilirsin evde

0|0
    0|0
Yükleniyor...