Sevdiğim kadın ben ve en yakın arkadaşı arasında seçim yapıyor.

Evet arkadaşlar soruda da belli olduğu gibi sevgilim, ben ve en yakın 6 arkadaşı arasında seçim yapıyor şuanda. Delirmek üzereyim. Hadi bana birşeyler söyleyin.

Güncellemeler:
Benim geçmişim fazla kötüdür, bir ara derin bir aşk acısı çekip çok kızla birlikte olmuştum hepsiyle birbirini aldatmıştım. Yani tek seferde 5-6 kız arkadaşım oluyordu. Sevdiğim kızın arkadaşlarının beni sevmemesindeki sebep bu. Ama bu kız farklı yani bu sefer gerçekten seviyorum. Kızda biliyor bunu zaten.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Eden bulur diyorum o zaman

0|0
    0|0
    • Geçmiş geçmişte kalmıyor mu ? Eee bu benim ömrüm boyunca hiç gülmeyeceğim anlamına mı geliyor ? 6 ay boyunca yaptığım kötülükleri hayatımla mı ödeyeceğim ?

• Bu dünyada bulmayan öteki dünyada buluyor kardeşim. şimdi çek bence

• Haklısın ne diyim.. :// Çok sağol.

Kızlar Ne Diyor 5

• ben arkadaşlarımı seçerdim sana güven olmaz

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da arkadşalarını seçmesi en mantıklısın

0|0
    0|0
  • ne gerek var böyle bir seçime kendini riske atmışsın şahsen arkadaşlarımı seçerdim.

0|0
    0|0
  • bu arkadaşlar bayan mı erkek mi?

0|0
    0|0
    • Bayan arkadaşlar.

• Ve o seçimini arkadaşlarından yana yaptı öyle mi?Geçmişini onlara anlatan oysa bu çık yanlış ve yanlış bir seçim yapmış boşver hayırlısı olsun

• Haklısın. Çoook teşekkür ederim.

• ben ve en yakın 6 arkadaşı arasında seçim yapıyor derken?

0|0
    0|0
    • Ya benimle olacak ya da benden ayrılıp arkadaşlarıyla takılmaya devam edecek.

Erkekler Ne Diyor 1

• bir arkadaşı istemese olabilir derim ama 6 arkadaşı da seni istemiyorsa ortada aldatmak dışında başka şeyler olabilir bence.karakterinle alaklı

0|0
    0|0
    • Bak 6 ay boyunca karşıma çıkan her kızı üzdüm, kırdım, yaraladım. İsteyerek yapmadım belki ama bir şekilde gerçekleşti hepsi. Bu kızada herşeyi anlattım sadece o 6 arkadaşı karşı işte..

• benim de geçmişim kız yönünden sabıkalı.kız arkadaşıma hepsini birebir anlattım.yaşadığım guzel çirkin herşeyi.ama kimseyi kırmadım üzmedim.kız arkadaşımın tüm arkadaşalrı sever. sanırsam sen sadece eski kız arkadaşalrını değil şimdi de üzmeye devam ediyorsun.sende negatif birşey bulmuşlar demek ki

• Yo benimkilerin nefreti doğuştan. Yo o kızı tanıdıktan sonra hiçbir kızla alakam olmadı arkadaşlarına selamın ötesine yaklaşmam bile. Sen biraz şanslıydın demekki.

Yükleniyor...