Kadın bakım ve güzellik! Neden bütün sorumluluklar bayanların üstünde?

neden bayanların yaptığı herşeyi erkekler yapmıyor neden bayanlar ağda yaptırıyorda erkekler yapmıyor neden güzel olmamız için illa çok güzel giyinmek makyaj yapmak, ev temizliği yemeği neden bizler yapıyoruz, erkekler ne güne varlar öyleyse yiyip içip yatmak içinmi ? kendilerine bakmıyorlar birde güzel bakımlı kız istiyorlar çok sinir oluyorum ya herşeyi bizmi çekmek zorundayız,

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• her kız kendine bakıyormu sanki pehhh çalışmaktan bize sıra gelmiyor zaten çalış çalış çalışşşşşşş bide snn gibilernn dırdırı erkekliği gt bide erkeklere sor ayrıca snn saydıklarının çoğu bize boş gelen şeyler güzel olmak için makyajda yapmıyoruz biz orjinaliz siz çakmaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bakımsız adamlara yüz vermezsiniz olur biter. yemeği şusunu busunu kadın yapacak diyen adama s*tir çekersiniz devran değişir. kro sevenler yüzünden hep.

0|0
    0|0
  • yooo hiçde değil...

yani kadına gel de bayıra karşı yatır beni, sonrada sırtımı kaşı bari diyormuyum...

herkes kendi bakımını yapıyor...

kedi bile karnı doyunca kendisini yalayarak güzelleştirir..

yani türk kadınına her şey ne zor geliyor...

sadece yiyip-içip göbek yapmayı düşünüyorlar...

eğer kadında dışarıda çalışıyorda evin bütçesine ortak oluyorsa mutlaka ortak işlerin de paylaşılması taraftarıyım...

0|0
    0|0
  • hayvanlarda bu durum böyle değil. erkek hayvan dişisine güzel görünmek için özenir, bezenir. dişi çabalamaz. erkektir kendisini güzel göstermeye çalışan öyle de olmalı zaten de bunun böyle olmasının sebebi yine kızlardır başka cevap aramayın.

0|0
    0|0
  • mağara kadını seven erkekler de var. mağara kadını olup tüm bu dertlerden kurtulabilirsin. saçından tutulup sürüklenmek gibi nispeten ağır bir fantaziye maruz kalsan da şikayet ettiklerinden büyük oranda kurtulmuş olursun.

0|0
    0|0
  • La bi git işine .Ne olmasını bekliyorsun?Doğanın dengesini mi değiştirelim şimdi.

0|1
    0|0
  • erkeklerinde var ağda yaptıranı temizleneni metroseksüel kavramını hiç mi duymadın:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her erkek senin düşündüğün kadar acımasızca düşüncelere sahip değil bence canım ona bakarsan erkekler çalışıyor bayanların çoğu iş sahibi değil erkeğe görede çalışmak evine para getirmek zor bunu çalışan insan anlar ancak.Bayanda çalışıyor olabilir o zaman ev işlerini biraz paylaşmaları gerekir bu durumda örneğin yemek yapılıp yeniliyorsa toplamasında erkek yardımcı olmalı ya da eve temizlikçi tutacaksın hayat böyle gidiyor.

0|0
    0|0
  • Yapma. Zorunda değilsin. Şahsen zorunluluk gibi gelirse yapmıyorum. Sevdiğim için yapıyorum. Kendimi daha iyi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • inanki çoğu erkek çoğu kadından daha bakımlı ve daha temiz. bir badanayla olmuyor bu bakım işi ;)

0|0
    0|0
  • bakımlı erkekler de var, haklarını yeme. benden daha çok saç bakım ürünü olan tanıdıklarım var. ev temizliği-yemek konusunda da sana katılmıyorum. iki taraf da çalışıyorsa, ortak yapılır. isyan etme, doğru düzgün adamlarla takıl.

0|1
    0|0
Yükleniyor...