CANIM COK SIKKIN NE YAPMALIYIM ?

arkadaslar kız arkadasım uyuduğunu sanıyordum ama uyumuyomuş kardeşi küçük ondan gizlice öğrendim 12 den beri dışardaymış 5 6 saattir bunu duyunca şok geçirdim bna oysa mesaj bile atmadı dışarı cıkcam diye ben hasta diye üzülürken falan kısaca ne yapmalıyım postayı koymammı gerek ? dışarı cıkması sorun değil beni kandırması cok koydu zoruma gitti cok seviyor olabilirim ama hiç kimse vazgeçilmez değildir . sizce ne dersem onun içine oturur ? ya da hiç bir şey demeyip gitmelimiyim

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• ÖNCE SOR KIZA NERDE OLDUĞUNU BAK BAKALIM NE DİCEK SORDUNMU KIZLA KONUŞTUNMU

0|0
    0|0
    • ne konuşucam sabah 7 de biraz uyuycam 12 kalkarım dedi .. tamam dedim saat 17.33 oldu şu an ve yeni mesaj attı :) kardeşi 12 den beri dışarıya cıktığını söylüyor ben kaç mesaj kaç arama yaptım neden cevap vermedi ozaman

• gezmeye üstüne başna alışverşe gitmiş cıkmış taksime falan ben gitmesine bir şey demiyorum 5 saat bir insan cevap vermezmi arıyorum bide meşgule atıyordu sessizde olsa neden bunu ypsın

• YA BÜYÜTME BENCE BENDE ALIŞVERİŞ YAPARKEN İKİDE BİR ARANMAKTAN YADA MESAJ ATILMASINDAN HOŞLANMIYORUM.ALIŞVERİ ADI ÜSTÜNDE BAYANLARIN KENDİNİ KAYBETTİĞİ ZAMANLAR.BENCE HİÇ BİR SORUN YOK.TEK YAPMAN GEREKEN ŞEY BUNDAN HOŞLANMADIĞINI BELİRTMEK.SEN BÖYLE DAVRANIRSAN KIZIN BURNUNDAN GETİRİRSEN O KIZ YİNE AYNI ŞEYİ YAPAR SANA SÖYLEMEZ AÇMAZDA TELEFONLARI.MEŞGULE ALMIŞKİ GÖRÜYORUM DİYOR SANA HAYATTAYIM AMA MÜSAİT DEĞİLİM ETEK BLUZ AYAKKABI DENİYORUM DİYOR.OKİŞ KIZINDA YAŞI KÜÇÜK NORMAL BÖLE TEPKİLERİ

Kızlar Ne Diyor 5

• önce bir konuş tepkisine göre karar ver

0|0
    0|0
  • sende dışarı çıkınca ona haber verme ödeşin

0|0
    0|0
  • konuş atar yaparsa koy tekmeyi

0|0
    0|0
  • uyanıp alışverişe gitmiş de olabilir..

abartma istersen?

0|0
    0|0
    • ben aradım ? 25 kere cevapsız arama 34 yakın mesaj ? ve cevap yok ... abartıyormuyum ?

• çok sıktın galiba..soğumuş olb

• bitti zaten ne oluyosa olsun cevap vermycem artık

• yalan varsa bu ılışkıde ayrıl gıtsın

0|0
    0|0
    • öle düşünüyorum

• zor olucak ama mecbur gidicem yapamam onunla artık belki biriyle buluşmuşta olablir 5 saat cevap vermedi bu şüpheyle bile yaşayamazki insan bence

• içine kusku dustumu bundan sonra hyır gelmez o ılıskıden

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...