Hayatımda sadece birine böyle aşık oldum onuda birileri mahvetti?

benim aşık olduğum kişinin adı mesut benim kuzenimle geçen sene aynı sınıftalarmış ikiside sınıfta kaldı. kuzenimle araları çok iyi ben mesutu hergün okulda görüyordum ama konuşmuyordum kuzenim beni bir gün tanıştırdı bununla. ben gittikten sonrada sevdiğim çocuk yani mesut kuzenime benden hoşlandığını söylemiş kuzenimde mesuta aşıkmış.sonra biz mesutla baya iyi arkaadaş olduk okula beraber gidip geldik .bana hiç söylemedi aşık olduğunu sonra kuzenim bana mesut senden nefret ediyor seninle arkadaş olmak istemiyo sana zor katlanıyo felan dedi.bende mesutla arama mesafe koydum .sonra mesut kuzenime ben ona aşığım neden böyle yapıyor git konuş demiş .sonra kuzenim mesuta ben seni seviyorum böyle birşey yapamam demiş. mesutta kuzenimi terslemiş kızmış bağırmış. benim salakk kuzenimde facebook hesabımı çalıp okuldaki her keze mal mal şeyler anlatmış aklınıza gelebilecek herşeyi güya biz onunla yatmışız falan .mesutta arkadaşlarından duymuş bunları bana olan güvenini kaybetti ben ona bunların hepsini kuzenimin başının altından çıktığını anlatsamda beni iğrenç şeylerle itham etti.benimde ona olan güvenimi kaybettim ssonra tüm bunları kuzenimim yaptığını öğrendi benden özür diliyo sevdiğini söylüyo ne yapıcağımı bilmiyorum lütfen yardım edin..:(

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ohaa ! Karakedi'yi temizleyin aranızdan... Sonra hrşey yoluna girer..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaprak dökümüne dönmüşünüz valla. Olabilecek en kötü senaryo olmuş git intihar et bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• SEN KAÇ YAŞINDASIN

0|0
    0|0
    • 17

• DAHA ÇOK KÜÇÜKSÜN HAYATTA NELERLE KARŞILAŞICAKSIN.BİRŞEY SÖYLEME KENDİNİ ZORLAMA BİRAZ ZAMANA BIRAKIN ARKADAŞ OLARAK KAL Bİ SÜRE HEMEN SAZAN GİBİ ATLAMA EVET VEYA HAYIR DİE

• tamam , yardımın için teşekkürler

Yükleniyor...