Benim yerimde olsaydınız

Sevgilimle ayrılalı 4 gün oluyor bir ön yargı yüzünden ayrıldık ben ona çok ön yargılı davrandım bu yüzden ayrıldık. Ama hala konuşuyoruz o bazen iyi misin diye mesaj atıyor bende ona mesaj atıyorum ama barışmıyoruz ve beni hala kıskanıyor geçen bir durum paylaştım facebookda oraya yorum atan çocuga çok sinirlendi mesaj attı sana yavşamaya çalışıyor falan diye sizce hala seviyor mu ne yapmam gerekli bana bir yardım eder misiniz sizce yüz vermemelimiyim değerimi anlaması için ve o ayrıldı benden

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence barışın hala seviyor ve sana şunun garantisini vereyim twitter ve facebok profilinde saatlerce geziyordur :) paylaşacağin durumlardan bişeyler çikarmaya çalışıyordur .)

1|0
    0|0
    • ya bide o benim oturdugum sehre geleli 2 sene oluyor ve şuanda buradan çıktığı ilk kızım o kadar kız varken beni seçti ama bir yerdede acaba seviyor mu hala diye soruyorum ama barışmıyoruz

• genelde erkekler pek incelemiyor diye düşünüyordum ama, demek ki erkeklerde bizler gibi inceliyorlar sosyal ağda yaptıklarımızı :) peki ya siliyorsa neden olabilir?

• nasl siliyorsaa

Erkekler Ne Diyor 2

• onun yaptığı hatanın aynısını ben yaptım . sundan eminim arkadasın seni hala seviyor kendi kendine yaptıgı aptallığı nasıl düzeltirim diye hesap yapıyor aklından.öyle bir an gelecekki sana karsı yaptıgı hatayı sana dile getirip affetmeni isteyecek yani sakın yüz verme oda biraz sürünsün aklı basına gelir.

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederiimm :))))

• Senin yerinde olsaydım bu soruyu önce kendime sorardım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayrılma sebebiniz ne ?

0|0
    0|0
    • bu bana sana yarın mesaj atıcam dedi bende tamam dedim sarjım yok dedi bekledim bekledim akşam saat 7 oldu mesaj attı ve facebook'a girmiş kızdım neden daha erken mesaj atmadın dedim atamadım dedi sinirlendim facebook'a girdiği için ne yaparsan yap dedim bittimi dedi hayır dedim ayrılmakmı sitiyosun dedim hayır dedi seviyormusun beni dedim ondan sonra bitti dedi bana sen bana bunu soruyorsan senden şüphe ederim dedi up uzun bir emsaj attı bana

• Sen bilirsin.

• kafanız hiçmi çalışmıyor sizin millet aşk bulamaz siz saçma sebebten ayrılıyosunuz ha

Yükleniyor...