Hoşlandığınız bir kişide olmasını istediğiniz özellikler neler?

Hoşlandığınız bir kişide olmasını istediğiniz dış görünüş , hobi , karakter nelerdir , yazarsanız sevinirim :)

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylılık + Atatürkçülük olsun diğerlerini hallediriz.. : /

0|4
    2|1

Kızlar Ne Diyor 11

• ya şimdi hiç merak etme zaten bir kız istediği özellikteki erkekle uğraşmaz gider tam tersini bulur onu yontmaya çalışır

0|1
    0|0
  • Dış görünüş değilde içi görünüşü güzel olsun :D Gülüşünü,bakışını,konuşmasını hayranlıkla izliyim.Güvenilir,sadık,sevecen,saygılı ve merhametli olsun.Sevdiği insanlar için elinden geleni yapsın.Böyle olmasını isterdim ki öyle de :)

0|2
    0|0
  • güvenilir olmalı, özgüveni yüksek olmalı, saygı duyabileceğim potansiyelde bir karakter olmalı, beni kendisine nasıl bağlayacağını ve nasıl elinde tutabileceğini bilecek ve bunu uygulayabilecek kadar zeki olmalı, girişken/atak bir insan olmalı, espri kaabiliyeti gelişmiş olmalı.

gerisi kişiye göre değişir.

1|0
    1|0
  • ne çok maço olsun ne çok yumuşak. kararını bilmeli. değer vermeli sahiplenmeli. hobilerinde futbol olmayan erkekler bana bir garip geliyor bide.. onun dışında hobileri sorun değil sevdiği hobilerini beraber uygularız. dış görünüşü temiz olsun kafi giyinişine pek önem vermem

0|0
    0|1
  • kendisi gibi olsun benim istediğim gibi değil

0|1
    1|1
  • Hayata karşı bir duruşa sahip olmalı ,ufak hesaplar yapMamalı ve vefası eksik olmicak.

1|1
    0|0
  • merhamet sahibi olsun vicdanı olsun yeter

0|0
    0|1
  • öküz olmasın yeter dıcemde benım askımdA tam bır öküz :S:S napıcaksam onunla :d

0|0
    0|1
  • Güven dolu ve ilgili .

0|0
    0|0
  • ruhunda psikopatlık olsun biraz , adrenalin sevsin , duygusal olmasın , kırılgan olmasın .

1|0
    2|1
  • Sevgilim hiç hoşlandığım özellikleri taşımıyor ama neden aşık oldum bilmiyorum :D:D:D:D:D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsan olsun yeter.

0|1
    0|0
  • kılsız kız olsun çatalında kıl olmasın :)

0|1
    1|0
Yükleniyor...