Şimdi sizlere fevkalade genellemeler yapıcam.'kişilik' nedir?(ayar ve samimiyet içerir)

tamamen ks üzerinden giriyorum konuya.reele de çok güzel bir uzantı yapabiliyorum.elbette bir çoğunuzun 'nasıl bir insansın' sorusuna vereceği çok güzel yanıtlar vardır.bazen böbürlenirsiniz bile bu yanıtlarınızla...ama bazen bilirsiniz ki en az bir o kadar da anlatamadıklarınız vardır.çünkü söyleseniz bir şekilde o böbürlenmeye ters düşer.

hiç düşündünüz mü sevgili kardeşlerim neden yalanlar söylediğinizi...yalanlarınız anlık mıydı yoksa uzun süreli mi.peki hiç pişman oldunuz mu kendi içinizde bu yalanları hatırlayarak.o böbürlendiğiniz huylarınızı alt ederek.

durun!insanları nasıl kandırdığınızı boşverin!onu düşünmeye ne gerek var.sosyal bir hayvanız sonuçta ama unutulur gider değil mi!

peki şunu düşündünüz mü iyi biri belki sizin yüzünüzden artık kötü biri olarak devam edicek hayatına.bütün masumluğunu alıp götürmüşsünüz çünkü.tüketmişsiniz onu...

ben de en az sizler kadar 'kişiliksiz' ksdaşlardanım dostlarım.ama aranızdan bazılarından çok büyük bir farkım olduğunu düşünüyorum.ben yanlışlarımdan utanıyorum!

özutancın bazen bu dünyayı kurtarabilecğini bile düşünüyorum.hiç denemediyseniz bir deneyin be dostlarım.o utanç içinde boğulmuyrsanız zaten hayatınıza devam etmeniz için sebepler vardır.

kalın sağlıcakla.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kişilik bana göre bir şeyi yaparken karşısındaki insanı zengin -fakir,güzel çirkin,yakışıklı tipsiz ayırt etmeden empati kurup ona göre davranmaktır.. örnek verim daha açık olsun mesela siz kızlar yolda yürüyorsunuz... karşıdanda bir adam geliyor elinde kahve çarpıştınız kahve sizin elbisenize sıçradı.. bu durumda adam tipsizse önüne baksana yaa nasıl yürüyorsun vs vs. kızarlar ama yakışıklı son derece çekiciyse önemli değil der adam yüz veriyorsa biraz asılır ve sesini çıkarmadan devam eder=) bence bu durumu ayrım yapmadan yapmak gerekir kişilik bana göre budur:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tam olarak sitemini anlamadım ?

1|0
    0|0
  • Çok güzel yazmışsın

peki şunu düşündünüz mü iyi biri belki sizin yüzünüzden artık kötü biri olarak devam edicek hayatına.bütün masumluğunu alıp götürmüşsünüz çünkü.tüketmişsiniz onu...

bu cümlede altlı üstlü gittim çünkü tükendim.. tüketildim

VE ARTIK SADECE TÜKETECEĞİM. bundan pişmanlık duyuyormusun dersen tüketmekten pişmanlık duymuyorum tükenecek birşey kalmadığında tüketenlere dönüp bende sizdenim kardeşlerim demek var bakalım herkes kendinimi suçluyacak yoksa birbirinimi.

0|0
    0|0
    • bence onlar kazanıcak.hiç beklemeden geç o tarafa

• işte kaçırdığın bir nokta var.hem etçil hem otçul olanlar da var.neyse tüketim bilimine girişin ktabını yazarız böyle uzar gider...

künefe ısmarlıym sana gel

• Künefe mi :) Ekle

• Utanc buyuk meziyet o olmayinca canavarlasir insan.

Blir bir cogu utanmiyorsan diledigini yap sozunu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tüketilenlerdenim kişiliksizde kaldım çok kötü bir şey :((

0|0
    0|0
  • kelime türetmekten vazgeçsen, özutanç diye bir kavram yok . iki afilli kelime döktüriim diye saçmalamışsın :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...