Küçükken korktuğunuzda ne yapardınız...?

en çok korktuğunuz olay neydi küçüklüğünüzde yaşadığınız?.. ve bu korkuyu nasıl geçirmeye çalışırdınız?

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• 8-9 yaşlarındayken ana avrat söverek 18-20 yaşlardaki abilerin üzerine yürüyen ben gece wc ye gitmeye tırsardım altıma töbe töbe:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• valla 7-8 yaşlarında mezarlıklarda sabahlayan biri olarak daha neyden korkabilirdim diye düşünürdüm.. lakin şimdi sevdiklerimi kaybetmek gibi bir korkuya sahibim ve ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • genelde altıma sıçardım

0|0
    0|0
  • Valla hiperaktif ve merakli biriydim hep.Ne yapma dedilerse yaptim.Beni cok korkutan sey dayakti.Onuda sagolsunlar ata ata dayak arsizi ettiler:)

0|0
    0|0
  • Köpekten çok korkardım ... Anneeeeeeeeeeee diye bağırır ona doğru koşardım.. Annemde beni kucaklar öperdi...

Şimdi hala korkarım ama belli etmemeye çalışırım. Köpeklerin yanında dik yürürüm :)

0|0
    0|0
  • bana hep sen bal porsuğunun insan versiyonusun derlerdi nasıl bir hayvan bu diyip araştırana kadar dalga geçiyorlar sanıyodum ;)

0|0
    0|0
  • tek başıma yatmaktan korkardım bir yastığa kıyafetlerimden bazılarını giydirdim uyurken yanıma koyuyordum sanki yanımda biri varmışta beni korıycakmış gibi oluyordu çocukluk işte :)

0|0
    0|0
  • ben çok güçlüyüm derdim yumruğumu sıkardım sonra yendim seni derdim :D ablam çok şaka yapardı da bana küçükken :D

0|0
    0|0
  • ben en çok yalnız yatmaktan korkardım annemde korkuyormusun oğlum dediğinde hayır anne ne korkması delikanlı adam korkarmı diye üste çıkardım :)

0|0
    0|0
  • en çok korktuğunuz olay neydi küçüklüğünüzde yaşadığınız?.. ve bu korkuyu nasıl geçirmeye çalışırdınız?

0|0
    0|0
  • Korkumu ? oda ne ?

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bir olay olmadı. Olduysa da hatırlayacak kadar etkilememiş demek beni.

0|0
    0|0
    • ben şuan 5-6 yaşlarında olup gökgürültüsünden korkup annemle babamın ortasında uyumak isterdim ...

• gerçekten hayatımda çok güveneceğim herşeyim diyeceğim birisi olsun istiyorum

• bu senin elinde...bunu da biliyor olmalısın..

umarım doğru bir karar verirsin hayatınla ilgili...çünkü insanlar en çok böyle durumlarda hata yaparlar..

• hamamböceklerinden korkardım, hala korkuyorum anasını satim

0|0
    0|0
  • korktuğum zaman titrerdim küçükken

0|0
    0|0
  • yorganın altına saklanırdım

0|0
    0|0
  • Erkek adam korkmaz :D

0|0
    0|0
  • Küçükken korktugumda altıma işerdim!

0|0
    0|0
  • penisim sertleşmiyor diye korkardım sonra büyünce olduğunu öğrendim. yendim

0|0
    0|0
  • hatırlayamadım valla D:

0|0
    0|0
  • Ben genellikle korktuğum zaman televizyonu son ses açar yatardim sonra komşular şikayete gelirdi

0|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli öyle ağım şahım korkmam la eksikliğini hissetmiyor değilim =)

0|0
    0|0
  • pek korkum olmadı

0|0
    0|0
  • anneme sarılırdım yorganı ise başımdan yukarı çekerdim boğulurcasına :D

0|0
    0|0
  • Annemden ve babamdan yardım almaya çalışırdım...

0|0
    0|0
  • Uyurken yatağımın kenarında sesler duydum. Başımı kaldırdığımda siyah bir kedi vardı. Hemen kovaladım onu fakat; kapı pencere kapalı olmasına rağmen kediyi kaybettim. Sonra yatmadım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• valla karanlıktan korkarsam gözlerimi sımsıkı kapatırdım.hayvanlardan korkmazmışım o zamanlar:))

0|0
    0|0
  • cizgi filimde bir tane adam kendini asmisti tüülete giderken geceleyin hep o adami koridorda gorucem zannederdim :(

0|0
    0|0
  • Beni fırına atmaya çalışan komşum vardı beni gerçekten fırına atacaklar sandım çok korkmuştum fırının kapağına kadar getirdi beni kucağında çok kötüydü evlerine gitmek istememiştim uzun bir süre :D

0|0
    0|0
  • Televizyonun sesini son ses açar bende bağıra bağıra şarkı söylerdim, ya da kanepeye oturur gözlerimi kapatır kedi gibi bir köşede saklanırdım :D:D:D ahahahha ne salakmışız nan :D

1|0
    0|0
  • Korktuğumda kimseye söyleyemezdim.

0|0
    0|0
  • hep anneme sarılmak istedim annemin soguklugundan sarılamadım hic:((

yorganıma sarılır dua okurdum hep

0|0
    0|0
  • saklanırdım

0|0
    0|0
  • küçükken bir şeyden korkmazdım ama ışık açık uyuyunca korkardım

0|0
    0|0
  • Yatağıma girerdim.

0|0
    0|0
  • Dua ederdim,hala da ederim,karanlıktan ve yalnızlıktan korkuyorum :S

0|0
    0|0
  • aslında çok varda aklımdakiler: 1. karanlıktan korkardım önce bulunduğum odanın ışığını yakar, hızlıca diğerine geçer bu şekilde hepsini açardım :) 2. babamdan korkardım dayak yememek için akşam ezanından önce eve gelir, ona ters davranmazdım. 3. sokaktaki erkekler ağzımdaki tellere top atardı bu yüzden dikkatli davranır, sinirlendirmezdim. 4. şimdi sokakta temkinli yürüyorum ki insanımsılar laf atmasınlar..

0|0
    0|0
  • Yatağın altına girerdim.

0|0
    0|0
  • Oyuncaklarımı etrafıma toplardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...