Milli takıma 5 gün için 7 milyon lira mı harcandı?

Harcandıysa da Türkiye'de hiç bir ses getirmeyecek olaydır fakat ben yinede buraya taşımak istedim haberi. Futbol buysa ben futbol falan istemiyorum.

Yıllık en az 3.5 milyon euro kazanan bir Teknik direktörümüz var nasılsa, bu ne ki?

A Milliler, geçtiğimiz yıl 3 Eylül’de Letonya ve 6 Eylül’de de Hollanda ile oynayacağımız maçlar için Konya’ya gider. Türkiye Futbol Federasyonu bu periyotta; normalde kendi iç bünyesinde yer alan organizasyon birimini kullanmaz. Konya’daki kamp organizasyonunu Zeki Can Baykan, Taner Ay ve Mehmet Günbaş’tan oluşan gruba verir. 5 günlük kamp için TFF’ye çıkartılan faturanın tam 7 milyon Lira olduğu iddia ediliyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun da bu organizasyonu üstlenen Baykan-Ay-Günbaş üçlüsüne, bu faturayı ödediği ileri sürülüyor.

http://www.fanatik.com.tr/2016/10/07/milli-takim-da-7-milyonluk-iddia-1256195

Güncellemeler:
1ay Herkese iyi geceler :]
1ay Günaydın!

2|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Futbolu seven bir kızım ama bu kadar çok para harcanmasina çok karşıyım umarim gerçek değildir ama büyük ihtimalle gerçektir

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsinin canı cehenneme

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yani yaptıklarına göre aldıkları para çok çok fazla. Asgari ücretle geçinmeye çalışan kaç kişi var. Ama gereksiz çok şeye gitmedimi zaten ülkenin parası gezi eylemleri 15 temmuz gecesi gibi. Yazık çok yazık.

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum. Zenginin parası zugurdun çenesi hesabı

0|1
    0|0
  • Bu kadar paranin dönmesi normal mi ya. Bunların dışında futbolcuların hayatını merak ediyorum yatırımı neye yapıyorlar 😕😕

0|1
    0|0
    • 1ay

Milli takımlarda normal değil, hakeden oyuncularımız da yok maalesef.

• Net harcanmıştır

0|1
    0|0
  • Çağımızın afyonu için az bile!

0|1
    0|0
  • Derym bence kafanı yorma böyle şeylere geç çayını iç kahveni iç yorulma boşa 😊😊

0|1
    1|0
  • Hiç anlamam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• baştan aşagıya hata dolu bir federasyonumuz var
    Sırf terimin adı maç kazandırmaz
    Adamın egosu yüzünden olanları görüyoruz Emro mor yetenekli ama doksan dakika oynayacak kadar degil
    en iyi döneminde olan arda çagrılmıyor takıma.. buda tuhaf
    dahası en çok para kazanan terim
    hiç bir başarısı olmayan milli takım
    çok absürt

0|1
    0|0
  • waay senin soruların hazırdamı yaa tak tak sayddırdınn :D yetişemiyommm

0|1
    0|0
  • harcanmıştır şaşırmam

0|1
    0|0