Eylemciysen Haddini Bil!!

3. köprünün adı Emine Erdoğan olsun her gün üstünden geçelim yazan kişiliği bozuk, insanların namusuna dil uzatacak insanların eyleme katılmasından da , bir şeyleri savunmasından da , varlıklarından da utanıyorum.

Haksız mıyım?

Güncellemeler:
Köprünün adı değil konu. Farklı yerlere çekmeyelim. Irkçılık yapmıyorum. Hiç kimse kimsenin eşine karısına kızına namusuna dil uzatmasın diyorum.

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Taksimde, meydanlarda, sosyal ağlarda eylemlere ciddi bir şekilde dahil oldum. Lakin hiç bir zaman masum insanlara bel altı vurmak gibi bir işe girişmedim. Karşıdaki çirkefliğe çirkeflikle karşılık vermek acizliktir.

4|1
    1|0
    • Katılıyorum. Bende eyleme destek verdim ama böyle bel altı vurmalara destek vermeyeceğim.

Erkekler Ne Diyor 19

• Pezebengliği kocası yapıyor karısına küfür etmek yakışmıyor Türk gencine.

4|5
    4|0
  • Bence de haklıyken haksız yapan bir pankart. Mamafih 10,000 km ötedeki çocuklara bile zırıl zırıl ağlayan Emine Erdoğan'ın Reyhanl'da onca kişi havaya uçunca ortalıkta bile gözükmemesi kadar zalimce değil..

Hiçbirşey Reyhanlı'daki o insanları zerre kaale almayan devlet politikası kadar koymadı bana son dönemde..

3|3
    1|0
  • Buldunuz ya bir açık saldırın,Tayyip açık kadın ya satılıktır ya kiralıktır dediginde sesiniz çıkmıyordu ama

5|3
    2|0
  • köprünün adında sorun yok yavuz sultan selim daha ne olsun..ismin asaletine bak.aleviler de bir zahmet tarih öğrensin azıcık astığı kestiği yok adamın.tam aksine pirim şahım mahım dedikleri ismail denen herif bizim topraklarımıza girdi de kendi gibi olmayan aleviler başta olmak üzere binlerce sünniyi katletti.bir rivayete göre müslümanların etlerini yedirmiş askerlere.bu kısım ne kadar doğru bilmiyorum.olur mu olur.çünkü şah ismail medeniyyetten yoksun vahşi mi vahşi biriydi.ırkı Türktü ama

anlayış Türk olmadıktan sonra ırkın hiçbir önemi yok

1|0
    0|0
  • haksızsın . . .

5|4
    5|1
  • tebrik ediyorum onu yazanı :D

4|4
    2|2
  • Haksizsin. Yavuz Sultan Selim on binlerce Alvei öldürdü. O köprü her Alevinin suratina bir tükürük.

O köprüye bilerek bu ismi koyanlarda , ya da bunu destekleyen Erdoganda Namus varmi ?

Bunun üzeri nezaman kizdin ...

3|1
    3|0
    • FATİH SULTAN MEHMET DE İSTANBUL U FETHEDERKEN İNSANLARIN ÖLÜMÜNE YOL AÇTI ÖYLEYSE! ATATÜRK SAVAŞLARDAKİ TAKTİKLERİYLE BİNLERİN ÖLÜMÜNE YOL AÇTI! KELEBEK ETKİSİNİ DÜŞÜNÜRSEK SENİN DOĞUMUN BİRİNİN ÖLÜMÜNE YOL AÇTI!

düşünme tarzını siktiğim

• Dogrudur. Hitlerde hic kimseyi öldürmedi. Evet senlen dalga geciyorum.

• Hayır , diyorum ki her iyi ve kötü şeyin de farklı sonuçları oldu. Bu Yavuz Sultan Selim'i kötü Emine Erdoğan'ı bu lafa layık yapmaz.

Tabi anlamıyorsun, nasıl anlayacaksın ki

• birincisi o adamın eşinin üzerinden yapılan çirkin espiri sonrası o kadın Atatürkle kıyaslanarak espiri konusu oluyorsa cahillk oranı azalmamıstır kim oluyo ki o kişi atatürk'e laf ediyor Atatürk bir önder bir liderdir insanlar artık çok sinirlendi öfkelndi ve her insan öfkelnınce ağzndan çıkana dkkat etmez.İkincisi haksızsın cunku kendı utandğın şeyi ayıbını bu şekilde örtmeye çalşıyosun yanı direnişçiler haklı ama aa bak bak ne dedı haksız haksız yanı illa bir açık bulacaksın

1|2
    2|0
  • O tipleri gerçekten orada eylem için bulunanlarla karıştırmamak lazım esasında onlara gelince anaları problemli olmasa karşı tarafın anasına karısını kızına bu kadar kolay hakaret etmezler.nikahsız mahsül bunlar

1|0
    2|0
  • ooo harika laf üretmiş kimse o kişilik yaratıcı bir kişilik

5|2
    4|2
  • haklısın.eylemleciler öfkelenmesin daha fazla diye biraz alttan almaya başladılar ama bunu eylemciler görmezse bu zamana kadar görmedikleri şekilde sert müdehale gelecektir.artık olay anlaşıldı erdoğan ı sevmeyenler bu işi fırsat bildi.çünkü ciddi ciddi öne sürülecek haklı bahaneler bulamadılar.ha bahane var ama onlar bulamadı.cahillik ettiler

1|0
    2|2
    • sert müdahaleyi edecek cesareti var mıdır devletin? iç savaş çıkar mı bilmem ama büyük bir sebep

• o nasıl sorudur ya.iç savaş ne alaka.birilerinden duyup konuşuyosunuz.ha istediğimiz gibi yakıp yıkarız diyolarsa eyvallah ne çıkacaksa çıksın.kimse gelip benim evimi arabamı ateşe veremez.ne yani eylemciler yakacak ben de bakacak mıyım aman iç savaş çıkmasın diye.evimi yakmaya kalkan adamı vururum bile.bir lira para cezası dahi almam.devlet de böyledir.varlığını korumak zorundadır.isteklerini saydı eylemciler olay kapandı daha neyin öfkesi bu

• eylemi desteklemiyorum diye mi bu eksiler.e hani özgürlük için yola çıkmıştınız neden düşünce özgürlüğüme tepki gösteriyosunuz.evimi yakanı ben de yakarım dedim diye mi yoksa.ha evimi yakın çıtım çıkmasın mı.haaaaa anlaşıldı macera için anarşi arayanlar var.e gelin yakın da görelim g.tü yiyen varsa

• O kişi başkasının namusuna laf etmeyecek önce,saygı karşılıklıdır

3|2
    3|0
  • haklısın ; Yavuz Sultan Selim deyince de Alevilerin ve Türkmenlerin kalbi kırılıyor.

3|4
    0|0
  • Öğrencinin biride onun altına yorum yapmış.

Bizim okulun ismi Atatürk ilk öğretim okulu. Biz her gün Atatürk'e mi giriyoruz diye ? Ya da Atatürk köprüsü biz üerinden mi geçiyoruz ?

Lan ne mantık be arkadaş.!

2|1
    2|2
  • İnsanlarımız o kadar ardan uzak ki, şahsi ve kişisel hakaretlere evet ama ailevi olaylar neden ?

Bu kadar mı özürlü ? Bu kadar mı aptal bir nesil var. ? Acaba o pankarttaki kişinin annesinin ismini herkes yazıp daha farklı lanse etseydi ?

1|0
    2|1
  • ayıp bir şey

2|0
    2|0
  • Haklısın. En azından insanların değerlerine hadsizlik yapmamak gerek.

2|0
    3|2
  • Sonuna kadr haklısın. !

0|0
    0|0
  • 3. köprünün adı Emine Erdoğan olsun her gün üstünden geçelim yazan kişiliği bozuk, insanların namusuna dil uzatacak insanların eyleme katılmasından da , bir şeyleri savunmasından da , varlıklarından da utanıyorum.

Haksız mıyım?

1|1
    5|3

Kızlar Ne Diyor 10

• kım soyledıyse alnından öperim!

8|6
    4|3
  • Ha biz Emine Erdoğan'dan her gün geçmişiz ha başbakan bize çapulcu demiş atamıza ayyaş demiş aynı kapıya çıkıyor.

3|3
    2|1
    • Aynı kapıya mı çıkıyor, namusa hakaretle , ciddi olamazsın

• Ben Atama hakareti namusa hakaretten önce tutarım.

• Çapulcunun kim olduğunu o resimde gördük bu bir! ayyaş deyince kimin aklına ilk ata geliyorsa onu sorgula sen iki. Videonun 8 dakikalık bölümüne izle sonra şu an yürürlükte olan son yasayı kim hazırlamış onu düşün.

Ben sölim İstersen Kenan Evren!

• Sadece eylemciler değil herkes haddini bilsin.

3. köprüye o ismi vermekte neyin nesiymiş.

3|1
    1|0
  • sonuna kadar haklısın tatlım. bunların allha saygısı kalmamış kii.. ne bekliyosun. gör bak şimdi eksiyi.

1|2
    5|2
    • Tayyip Allah mı?

• ya hadi bir git. sen daha bir kızla nasıl konusulcagını bilmiyosun.

• Ordaki insanların müslüman olmadıgını ne biliyorsun bu 1 2.si müslüman olsa ne olur olmasa ne olur devleti protesto etmek yasak mı ?

• helal olsun! bu pisliğin fotosunu üç gün önce yayınladım hala bunu savunmak isteyenler yüzünden midir nedir soru yayından kalktı.

Çapulcu kim görüyoruz işte resimlerinden.

Şimdide Görüş olarak katılmadığını belirten ama iyi deleklerini sunan ve inandıkları şeye devam etmelerini ileten, Hükümetten de anlayış ve Hoşgörü beklediğini ileten harika yazısına rağmen Sezen Aksu' yu taşlıyorlar..

bunlar işte bize Özgürlük, Eşitlik , Demokrasi getireceğini iddia eden tahammülsüzler!

1|0
    6|4
    • 5 yıldızımı da çaktım!

• Cevap yazıp kendini yorma kardeşim, su akar yolunu bulur

• ikinizide tartışma uzamasın diye engelledim. Hınçla birinin kalbini kırdıysam özür dilerim. Sadece beyni yıkanmış gençliği görünce çıldırıyor ve derin bir üzüntü duyuyorum.

bu kasıtlı haberleri yapanlar elbet hem allah önünde hem yargı önünde mutlaka hesap verecek ergenç. Bu kadar haklı Korku ekerek yıllarca sokaklara dökmenin vebali de cezası da çok ağır olacak.

Asıl mesele türkiye, Gençlik bundan ders alacak mı?

• Bu konuda sana hak veriyorum tatlım. İnandığın şeyleri savunurken de terbiyeni, haddini bileceksin.

1|1
    2|1
  • Bunu yazanlar harbiden abartmış artık

1|0
    1|1
    • O köprünün adı yavuz sultan selim. Alevi katliamı yapan ve anadoludaki cogu türkü balkanlara süren bir padisah. O köprüye yavuz sultan selim derken bizimde içimiz acıdı. Bunuda unutmayın.

• çok haklısın zaten böyle hadsizler yüzünden haklıyken haksız duruma düşüyoruz

1|0
    3|1
  • cinsiyetçi küfürlerden nefret ediyorum ama çok üstümüze gelindi artık yeter!

0|0
    0|0
  • Basbakanda neler neler diyor sen onları görmezden görüyorsun. İşinize geleni alıyorsunuz zaten.

Eylemcilere terörist, çapulcu derken nerdeydin?

Ananıda al git, lan, askerlik yan gelip yatma yeri değildir derken nerdeydin?

Kadın mıdır kız mıdır bilmiyoruz derken sen nerdeydin?

Daha bu liste uzar gider...

3|2
    4|0
    • Valla onlarda ayrı bir ... olsa da, kimsenin üstünden geçmek gibi seviyesizce küfürlere gerek yok.

• Tabi bunu söyleyenlerde, onların ajanı olmazsa iyi :)

• Orada haklısın canım. Zaten onlar haklı demiyorum. Ama böyle ataerkil s...meli s...malı küfürleri sevmiyorum ve seviyesizce buluyorum. Daha iyi bir cevap verilebilirdi.

Yükleniyor...