Belimi nasil sıkılaştırıp inceltebilirim?

kilom normal boyum 172 kilom 59 belim 72cm sıkilastirip inceltmek istiyorum napmaliyim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel yag yakımı yoktur bu nedenle vuvut toplam yag oranını dusurmelısın gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İki eline ağırlık alıp sağa sola eğilebilirsin ağrıyana kadar bunu günde 50 100 kere yapsan çok farkeder. Veya pilates lastiğini ger sırtından eli elinle bunu tarif etmek biraz zor öyle gerilmiş şekilde sağa sola dönme ve sağa sola eğilme hareketi yaparsan gene 50 şer kez falan gene etkili olur. Göbeğin varsa da crunch hareketleri diye bak onları da yapabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor sağlık beslenme

0|0
    0|0
  • Kilo almalı göğüs ve kalçalarını biraz irileştiemelisin böylece belin ince gözükecektir.

0|0
    0|0
  • 59 normal mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

hic erimez demiyorum diger yerlere gore daha yavas erir

• 1ay

katılmıyorum.

• Hareketi nasıl kelimeye dökecem bilemedim şimdi 😂

0|0
    0|0
  • Korse giy

0|0
    0|0
  • Hulohop mu neyse ondan çevir :)

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor yap yaglarin azalirsa daha ince olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...