Kilo almak istiyoruuum !

18 yaşındayım ve 40 kiloyum bulduğumu yiyorum ama ne kadar çok yersem yiyeyim birşey farketmiyor bir türlü kilo alamıyorum birde yazın biraz alıcakmış gibi oluyorum ama kışın yine eski halime dönüyorum arkadaşlarım kemiklerin sayılıyor dedikçe daha fazla sinirleniyorum hırs yapmaya çalışıyorum olmuyor kilo vermeye çalışanları gördükçe deliye dönüyorum sizce ne yapmalıyım yardım please var mı bir ilacı falan doktora gittim sen kilo alamazsın dedi yedikçe büyüdükçe gelişirsin biraz dedi ://

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek ne kadar zorsa almak da bir o kadar zor. Eğer bu genetikse çaresi hemen hemen bulunmaz, alsan yine kaybedersin. Sen ilk önce sindirim sistemini yoklat, parazitler varsa kilo alman mümkün değil, yemeklerde sarımsak kullan, günde 3 esas 3 ara yemek ye. Bir az sporla meşgul ol, bol bol ceviz fındık kuru üzüm ye, 1 su bardağı ılık süt + 1 tatlı kaşığı pekmez + 1 çiğ yumurta. Kilo almana yardımcı olacağından eminim.

1|0
    0|0
    • her sabah saat 5:30'ta uyanıyorum 6:30 gibi poğça simit çay gibi şeyler yiyorum öğlen 1:30 gibide normal öğün yiyorumki en fazla bu saatlerde yiyebiliyorum akşamlarıda babam gelmeden önce ve sonra yiyip yatıyorum sporla alakam yok uyku problemlerim var ve fazla uyuşuğum 3 sene önce bir kaç sene dans'a gidiyordum ondan sonra hiçbişey yapmadım . süt pekmez ve çiğ yumurta biraz garip değilmi :/

• Kilo almak için ilaç kullanma, bunların hepsi piyasada satılmak için çıkarılan ilaçlar. Sana fayda ile yanaşı zarar da verecektir. Sen ilaçla kilo ala bilirsin ama bir organını hastalandıracaksın. Bunu istermiydin? En iyisi doğal yollarla, güven bana.

• Tamam çok teşekkür ederim yarından itibaren uygulamaya koyucam :)

Erkekler Ne Diyor 12

• seni tek elimle tepsi tutar gibi tutarim :) boyun 150 160 cm arasi icin normal o kilo yasinda kucuk ilerde daha artarsin

1|0
    0|0
    • normal mi?

• kadinlari. yag yogunlugu fazladir yag kastan hafif fakat hacim olarak daha cok yer kaplar ilerde boyunda uzayacak kilo almayi degilde boyunu uzatmaya calis voleybol falan oyna kalsiyum al kilonuda dengelersin bence sende problem yok takinti yapmissin o boya o kilo normal kylie minogue de senin gibi

• o kim ya :D

• Onu bunu yiyerek değil , doğru besinlere yönelerek kilo alınır. Karbonhidrat ağırlıklı beslenmen şart. Sabah kahvaltısını sağlam yap , gün içinde öğün atlama , nişasta içeren besinleri bolca tüket , ör: Pirinç ,mısır , patates , nohut , Kuru fasulye , kestane. Ek olarak kiloaldırıcı besin konsantresi (BULK) kullan.

1|0
    0|0
    • okula erken gittiğim için sabah kahvaltısı yapamıyorum genelde bu BULk dediğin şeyi biraz açıklarmısın?

• sağol eczaneye gidip sorarım

• Sende sağol. Sıhatli , güçlü ve zinde bir vücuda sahip olman dileğiyle iyi günler :)

• Burdaki şişman kızlar kafanı kırmadan bu soruyu biran önce ortadan kaldır,bir kızdan daha tehlikeli birşey varsa oda kilo alamayan bir kızla karşılaşan şişman kızdır :)))tiroid fonksiyonlarına da bir baktır istersen ya da belki de genetiktir ki o zaman yapabileceğin birşey yok hep zayıf kalırsın..

1|0
    0|0
    • annem de babamda normal kilodalar

• böyle genel bir sinirlilik hali ya da aşırı terleme gibi şikayetlerinde varsa hipertiroidin olabilir, ya da cidden ergenlik dönemine mahsus birşeydir 20 li yaşlarda düzelirsin doktora görünmedende saçma sapan ilaçlar kullanma..

• dediğim gibi hiç bir hastalığım yok genel bir tarama yaptım baştan aşağı

• 40 kilo mu ahaha çok şirin :D

1|0
    0|0
    • hiçte değil

• erkekler umrumda değil ben kendim için istiyorum bunu

• o zaman sorun yok obez olmak mı istiyosun? sen yemeye devam et zamanla mutlaka alırsın ama dengeli beslen öyle kilo alıyım diye nerde yağlı, ağır şey varsa yeme. biçimsiz bir vücudun olur böyle yaparsan.

• boy ne kadar ?

1|0
    0|0
    • 1.52

• nerden bulabilirim ki onu?

• özel mesaj at burdan reklam olmasın

• Önce psikolojik olarak yedikçe şişmanladığını düşünmelisin yiyorum ama kilo alamıyorum dersen alamazsın ben kilo alıyorum diyerek yemek ye.

1|0
    0|0
  • sna versinler sürekli serüm bak bakıyım 1 ayda 60 kilo olursun :D

1|0
    0|0
    • daha önce söylendi ama hiç denemedim verseler iyi olurdu ama gidipte ben kilo almak istiyorum biraz serum versenize diyemem ya :D:D

• o kilo aldırmıyorki direk hamburger göbeği yapıyor dayım gibi dolaşmak istemem dışarda :D

• sende protein eksikligi var bence :D

• geceleri yatmadan öncede biraz fazla uykudan önce alınan gıdalar daha çabuk kilo yapıyormuş

1|0
    0|0
    • evet ama sağlıklı değil deniyor bazen yiyorum ama bazende iştahım olmuyo üşengeçlikte var

• hamur işi yapmayı seviyorum ama fazla yiyemiyorum tatlı hiç yiyemem

• o zman kusura bakma kemik saymaya devam pardon ama

• doktora git o sana nasıl kilo alacağın konusunda yardımcı olur

1|0
    0|0
    • gittim ama pek bir faydasını görmedim

• o zaman bol bol ye pasta çikolata hamur gıdaları biz vermek için uğraşalım sen almak için sen şanslısın :)

• almak çok zor bana vermek daha kolay gibi geliyor bunu bir şans olarak görmüyorum maalesef :/

• kilo almak için ilaçlar var kullan

tabi önce doktora gitmeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • gece yatmadan önce patates ye

1|0
    0|0
  • boşver takma o kadar, onunda hastaları var ;)

1|0
    0|0
    • neyin hastaları var ya mağazalrda doğru dürüst kıyafet bulamıyor insan şişman olmayı yeğlerdim

• ben bu durumdan kurtulmak istiyorum amaa

• işte her istediğin her zaman olacak psikolojisinden kurtulman lazım önce

Kızlar Ne Diyor 3

• plates fitness falan yap. vücudun zayıf ama şekilli oluyor. hatların belirginleşiyor. yapan kadınlara bak :) hiçbirine ıyy iskelet diyebilir miyiz hayır. çok güzel biçimli ve sağlıklı vücutları oluyor.

1|0
    0|0
  • Neden alamıyosun bir hastalık durumu mu varmış

1|0
    0|0
    • hayır yok baştan aşağı bütün kontroller testler yapıldı beyin mr'ına bile girdim sapasağlamım kansızlık desen oda yok zayıf olmama rağmen. Doktor şişman birşeydi ben ne kadar uğraşırsam uğraşayım kilo veremem sende benim gibisin ne yaprsan yap kilo alamazsın dedi.

• yediğin zamanın 3.4. günü yani anlıycağın bir ay gibi kısa bir sürede zaten sen yavaş yavaş kilo aldığını farkedeceksin. Bİ de tatlı ye bol bol özellikle yatmadan önce. Ve de inan kilo alacağına o doktora bakma sen. Hadi bakalım doktorunu sen de şaşırt :)

• Peki sağol bunuda uygulıycam :)

• sana bir şey söyleyeyim. boyun 1.52 ve 40 kilosun minyonsun. kilo alırsan yeminle topaç gibi olursun buda itici yapar seni. böyle iyisin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...