Erkek spor yapıp fitken kızın spora sicak bakmamasi hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Yani demem o ki erkek fitken kız kilolu olsa tatile falan gidildiginde kötü durmaz mi? Kadının da erkeginin yanina yakismak icin kendine bakmasi gerekmez mi yoksa yol mu vermeli? :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Eşimle ben gibi yani. O fit ve yakışıklı ben hafif balık etli ve orta guzellikteyim. Ama huyum güzel konuşkanım cilveliyim zekiyim neşeliyim:) herşey tip değil yakışmak yakışmamak millet uzaktan konusssun dursun ne bilirler :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Varya tam hayalimdeki gibi insallah darisi başıma :) super fit olmasina da gerek yok balik etli de olsa yanimda nasil durcagini bilsin enerjisiyle bana enerji versin beni costursun nese saçsin yeter :)

• 1ay

Kıskanıyorum ama belli etmiyorum;) Spor yapmıyorum zaten belim incecik kalçam var. Ama sıkılaşmam lazım biraz galiba:) Sporu evde yapsın diye aletler aldık. Bende yürüyüş yapıyorum ara sıra. Ama fit kaslı olmakta istemiyorum. Kendimi beğeniyorum ya. p*rno filmlerindeki kadınlardan daha güzel vücudum kası ne yapayım ben:) neyse iyi geceler uyumam lazım. İlla fit olacak diye kendini kasma aşkın gözü kördür:)

• 1ay

Kocan cok sansliymis o zaman :) senin gibi olsun yeter hayalimde çok güzel bir tasvir cizdin masallah asiri fit istemem ben de sadece sıkılasmıs sagina soluna dikkat eden biri olsun yeter yatakta bir boyle vucutla olmak var bir de kilolu yani fark var :) iyi geceler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek yapı olarak daha kaslı yaratılmıştır bu yüzden çok yağlı olması uygun değil. Kadınlar daha fazla yağ dokusuna sahiptir daha kırılgan gözükür ister istemez bu yüzden spor yapmayıp yediklerine dikkat etse yeterli

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeğinin yanına yakışmak için değil kendisine saygısından yapması lazım yağlı vucudun ilerde derdi eksik olmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen katiliyorum once kendi sağlığını düşünsün ama erkegi icin de biseyler yapsin bence olmasi gerek o

• gerekmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yanımda güzel dursun diye birlikte oluyorsam karakterimde bir sıkıntı var diye düşünürüm

1|0
    0|0
Yükleniyor...