100 gr pişmiş kızarmış tavuk gösündemi yoksa 100 gr çiğ tavuk göğsündemi daha yüksek protein var?

100 gr pişmiş kızarmış tavuk gösündemi yoksa 100 gr çiğ tavuk göğsündemi daha yüksek protein var?

Güncellemeler:
2ay gümcellllllllllllllll

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• pişmiş olanda daha yüksektr çünkü pişme esnasında etin ağırlığının çoğunu oluşturan su kaybı oluşuyor etten buharlaşıyor yani.

0|0
    0|0
    • 2ay

bende öyle düşünüyorum fakat şu sitede öok yüksek bir değer yok mu

• 2ay

peki banada örnek olması açısında çünkü ilerde denemeyi düşünüyorum bana o zamanlardaki bir günlük beslenmenden bahsedebilirmisin

• 2ay

deneme amaçlı ben 3 gün boyunca tereyağıyla yumurta kırmıştım :D bir de yeşil sebzeler. yumurta yerine et de tüketebilirsin aynı şeyler. yeter ki karbonhidrat yoksunu beslen. ama karbonhidratın hiç olmadığı besinler çok az. genelde hayvansal besinlerdir. yumurta, her türlü et aklıma gelen karbonhidratı en düşük besinler. yağlı yemeklerden sakın korkma. vücut, yediğin yağları glikoza çeviremiyor bu yüzden vücudundaki yağı yakmaya engel değil.

kısaca yağ ve protein içeriği yüksek her türlü besini tüket fakat karbonhidratları iyice düşür. glikoza tek çevrilen şey karbonhidratlar ve proteinlerdir. burda karbonhidratı azaltacağın için, karaciğer sadece yediğin proteinleri glikoza çevirecek bu çevirmede ihtiyaç olan enerjiyi de vücudundaki yağları yakarak karşılayacak yani karbonhidrat tüketmeden ve kendini aç bırakmadan zayıflamış olacaksın :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• çiğ desem çiğ mi yiyeceksin tavuğu? proteın hesaplaması pişmemiş tavuugu tartıp hesplayıp pişireceksin

0|0
    0|0
    • 2ay

çiğ yemekle ne alaka ya

• İkisinde de aynı

0|0
    0|1
  • google yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...