Bi bakabilirmisiniz??

Çarşı grubuna üye olan ve sürekli takılan varmı? Çarşıya üye olanlar bana ulaşabilirmi lütfen?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• manisa çArşıdanım

merkez çArşıdada bilfiil bulundum Şevşek Ali abimiz tanır beni

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• üyelik diye birşey yok maç günleri kazana git şairler parkina falan git oralarda oluyorlar hep ya da bir sosyal aktivite gösteride sende onlarin olduğu yerde bitiver formani giyip bağirlarina basarlar seni merak etme iyice içlerine gireyim dersen bir deplasmana git o deplasman otobüsünün içine gir çok güzel olur deplasman yolculuklari :)

1|0
    0|0
  • Çarşıya grubuna üye dğeilim ama adamlar çok direndi

0|0
    0|0
  • Yakın bir arkadaşım var aynı semtteyiz çarşı grubundan. Zaman zaman bende katılıyorum aralarına ama hızlarına yetişmek mümkün değil. Hayırdır ?

1|0
    0|0
    • çarşı üyesi olmak istiyorum nasıl olurum bilmiyorum bu konuda bilgi almak istiyorum

• 1 tane ikametgah 1 nüfus cüzdan örneği sağlık raporu ve 2 resim:S:d şakamısınız yaaa çarşı bir ruhtur o ruhu her kendi içinde taşıyano gruptandır bölee üye kaydı falan yok :)

• bilmediğim için bu soruyu açtım zaten...

• üye felan olup napacan allah için ben çarşı grubundanım boşver ne sanıyorsun özentilik yapma okuluna derslerine bak

1|0
    0|1
    • Ben üye olmak istiyorum derslerimede bakıyorum öğüde ihtiyacım yok...

• çarşı zaten kuruluş değil hemde bu gerçekten istediğim birşey kimsenin sözüyle vazgeçicek değilim

• öfffffff banane bee neyaparsan yap yalnız 18 yaşından kucukler uye olmaz:DD zaten uyelik diye birşey yok arkadaşım uyelik sadece beşiktaş dernegine olabilirsin oda sena gelmez

• yok valla

0|0
    1|0
  • FAceye yaz takip et ordan

0|0
    0|0
  • çarşı bana karşı

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...