Karşıdan gelen erkeğe bakar mısınız?

Şimdi erkek arkadaşınızla yolda yürüyorsunuz. Erkeklerin çoğu karşıdan gelen kızlara bakar. Fiziğini süzer, en çok ta göğüslerine bakar. Peki siz karşıdan gelen bir erkeğe bakarmısınız ya da baksanız neresi ilginizi çeker. Hani kızların göğsü erkeklerin neresi kaslarımı vs ? Lütfen cevap bekliyorum

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• yanımda bir erkek ya da sevdiğim insan varsa ne diye bakayım? ilgimi çekmiyor açıkçası.

0|2
    0|0
    • Peki olmasa ? Karşıdan bir erkek geliyor yakışıklılığını falan geçiyorum vücut bakımından kızların erkeklerde ne dikkat çeker ?

• yine de bakmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 10

• yanımda erkek arkadasım varsa bakmam. olmasada pek bakmam. öyle gözüm falan kayarsa kaslımı omuzları gemişmi falan diye bakarıım. bide yürüyüş önemli

0|0
    0|0
  • kimsenin bir yerine bakmam

0|1
    0|0
  • Yanımda sevgilim varsa tabiki bakmam ha yoksa aklımdadır o zaman yine bakmam.

0|0
    0|0
  • Yüzüne ve saclarina bakarim ama o da begendigimden degil yani karsidan gelen bayanlari falanda incelerim mesela öylesine bir inceleme

0|0
    0|0
  • yürüyüşü omuzları duruşu bakarım

0|0
    0|0
    • Peki şunu sorabilirmiyim. Cinselliğe yazamadım ama burdan sormak istiyorum. Karşıdan gelen erkeğe ( bunun penis boyu ne kadardır acaba diye merak eden kızlar var mıyada kızlar böyle dşünür mü ? )

• Yuzune sacina kiyafetine bakarim.

0|0
    0|0
  • en basta kaslıysa kaslarına bakarım

0|0
    0|0
    • Peki şunu sorabilirmiyim. Cinselliğe yazamadım ama burdan sormak istiyorum. Karşıdan gelen erkeğe ( bunun penis boyu ne kadardır acaba diye merak eden kızlar var mıyada kızlar böyle dşünür mü ? )

• vardır heralde

• Pazıları kasları boyu

0|0
    0|0
    • boy 1.72 fizikk bicepsleri feelann var iimi.d

• Düşünen çok tabi ama bn düşünmem

• Karşıdan gelen bir erkekse ilk bakıcağım yer omuzları ve kaslarıdır. İlla ki görünüş ön planda.

0|0
    0|0

• saçları çeker

0|0
    0|0
    • Vücut olarak yani seksilik olarak ? Kızlarda ölçü göğüstür bence erkeklerde ? Han göğüs büyükse vay be diye iç geçiririz erkeklerde ne bu merak ediyorum sadece

Erkekler Ne Diyor 6

• saçmalık bence ben ne kadına bakarım nede kadın bana baksın sadce evleneceğim kadın bana baksın bende ona bakayım bu bana yeter yok saçınamış yok kaslarınamış boş işler tencere tava bunlar hep aynı havaaaa :))

0|0
    0|0
  • bu yanında erkek varken hele de karşıdan sağdan soldan gelen erkeklere bakan kızları bana salın da onlara Allah ne verdiyse gireyim.

0|0
    0|0
  • Karşıdan gelen erkeğe bakıyorlar

ben bir çok kez bu durumla karşılaştım

lan ben bakıncada gözlerini bir kaçırışları var görmen lazım

ben kafayı çevirdiğimde devam ettiklerine bile şahit oldum

0|0
    0|0
  • BUNA SAPIKLIK DENİYOR.ASOSYALLİKLE ALAKALI..

0|0
    0|0
  • Üzerinde Thsrt olan bırının kasını nerden gorceksınz la omuz desenız neyse :(

0|0
    0|0
  • La sevgilim bir adama bakacak o gözlerini meme uçlarına asarım :@

0|0
    0|0
    • Kızlarda bakıyor kardeşim ama bizim gibi değil onlar herşeyi düşünüyorlar ama biz herşeyi dışımıza vuruyoruz

• nasıl yani bakıyor mudur? :@

Yükleniyor...