Sizce eylem yapan halk ne kadar bilgi sahibi?

Arınç ile görüşen taksim gezi parkı platformunun 7 maddelik talep listesi belli oldu. Sizce eylem yapan halk ne kadar bilgi sahibi?

link

• Halk bunların bilicinde
    57% (13)25% (2)48% (15)Oy Ver
  • Halk siyasi oyunlara alet oluyor
    43% (10)75% (6)52% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu tarihi bilmez o meydanlardakinin .benim başbakanıma diktatör diyenler kend geçmişlerine baksınlar diyorum ve bazılarının gazına gelip oralarda provokatif eylemlere karışmasınlar herkese sağ duyulu olmak zorunda eğer bu ülkede huzur istiyorsak öyle yoksa yakıp yıkmakla kimsenin eline bişey geçmez yine bundan bizler zarar görürüz

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• halk herşeyin bilincinde %50ye de tavsiye ederiz

0|0
    0|1
  • bilgili değiller efendim ne olaylar oldu bu ülkede sus pus oturuldu şimdi mi akıllarına geldi.. geç kalındı geç..

0|1
    1|0
  • Halk siyasi oyunlara alet oluyor

0|1
    1|0
  • B şıkkı bence

0|1
    1|0
  • bu erdoğan vs kılıçdaroğlu mitinglerinin halkı kuklalaştırarak yapılmasıdır kısaca.

ama ben direnişten yanayım, erdoğan fazla abarttı artık.

1|0
    0|0
  • Halk bunların bilincinde !

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Üzerinde düşünebilmek için birer beyne ihtiyaçları var, aptal insanlardan aptalca istekler

0|1
    1|0
  • bir nevi propoganda olduğunu düşünmekteyim ve 100% de 40 B olarak yaklaşıyordur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• link bu vidyoyu baştan sona izlemek yeterli bence uzun ama şaşırdığınız yerler bile olacak bide adamı sevdim valla üslup süper

0|1
    1|0
  • eylem demek polisle çatışmak demek değil, polis olmak demek sınırsız otorite sahibi olup şiddet uygulamak değil...bizim tek sorunumuz birbiriimize saygımız yok renklerimize, görüşlerimize, inançlarımıza, örf adetlerimize, VARSA YOKSA KENDİMİZ KENDİ FİKİRLERİMİZ BU Olduğu sürece bu ülkede bunlar olmaya devam eder

çok sevdiğim bir söz var MÜKEMMEL OLAN MÜSLÜMANLAR DEĞİL, İSLAMDIR...

0|1
    1|0
  • konu parkın yıkımından kaynaklanıyor olup basından takip ettiğim kadarıyla bir araya gelen grupların birbiriyle bağları yok yani toplumun farklı ekonomik-toplumsal ve siyasal sınıfından insanların yapmış olduğu toplantı ve gösteri yürüyüşü... ancak BİLİNÇ dediğin zaman bu ölçülebilir birşey değil ama bir gerçek var ki toplumsal olay çığ gibi büyüdü faturası ise verilen emri yerine getirmeye çalışan gariban polise kesildi...

0|0
    0|1
  • 24 yandaş medya. Yandaş medyanın yalaka genel yayın yönetmeninin olayları bu şekilde yorumlaması zaten ismini okur okumaz belli oldu.

Ama en önemlisi gezi parkı direnişini başlatan arkadaşların açıklamalarıda "o talepleri biz yapmadık, bizim adımıza bu görüşmeyi yapanlar kimler açıklanmasını istiyoruz" yönünde. Yandaş medyaya inanacağıma Hareketlerine destek olduğum genç arkadaşlara inanmak daha cazip geliyor..

1|0
    0|1
  • Ülkeden dışarı çıkalım mı ?

Hak tanıyıp, adam yerine koyup görüştükleri için bir halt sandılar kendini.

28 Şubat sürecinde 5li koalisyon ve Tabipler odası. Hepsi aynı masada gene kafaları gen aynı.

3.Köprü olmayacak

Havalanı kurulmayacak

Enerji santrallari iptal edilecek.

Eylemciler tutuklanmayacak

Afedersiniz ama siz halktan mı yoksa gavurdan yana mısınız ?

Bu ülkeye yatırım istemeyenler adiden öte bir şey değildir.!

0|1
    1|0
  • Siyasi oyunları geçin! bunlar 10 yılın birikimi artık yeter! Elhamdülillah hepimiz Müslümanız ama bunu siyasete oyuncak edipte milletini ezeni artık tanımayız! Defolsun gitsin bu ülkedennnnnnnnnnnnnn!

0|0
    0|1
  • AĞAÇ bahane PROVAKASYON şahene...

0|1
    1|1
  • kafasına göre davranalar fakat hepsi değil..

0|0
    0|0

0|1
    0|0
Yükleniyor...