Spor ve gida işinde iyi olanlar

Ben yaklasık 3 yıldır vücut gelistiriyorum, bodybuilding. Ama kaslarımın artmasına rağmen hiç kilo alamıyorum. Ben yaklasık 10-15 kilo almak istiyorum. Ne önerirdiniz?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yıldır bu sorunu yaşıosunda hiçmi bir beslenme değişikliği ne bilip plato durumları falan denemedin incelemedin ?

0|1
    0|0
    • Beslenmem iyidir, ama nedenini bilmiyorum

• link

dortum bu ve bunun gibi siteler var oralarıtakip ederek daha çabuk sonuca ulaşırsın. Kolay gelsin diyemicem acıyoksa gelişimde yok bu işte biliyorsun :D :D :D

• Link için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• bol protein

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim denicem, aşka bir malu atınız varsa yazınız, çok ihtiyacım var.

• Kas artmasında kastın nedir? Ağırlık mı görünüm mü?

Kas ağırlığın artıp kilon aynı kalıyorsa yağ / su veriyorsundur. İdeal olan bu zaten (yağ vermek). Yoksa yağla kilo almak en kolayı..

0|0
    0|0
    • Ama yine de kilo almak isterim. İdeal olan bence normal kilo falan. Çok su ve bitki çayları içiyorum, bu yüzden mi?

• Detaylı ölçüm yaptır. Tek başına kg, ya da yediğin besindeki kalori değeri çok fikir vermez.

Kas oranın kaç, yağ oranın kaç, su oranın kaç vs. Vücut yapın önemli, gittiğin yerden bilgiler almanı ve bu ölçümleri yaptırmanı tavsiye ederim.

• Teşekkür ederim bilgin için.

• 3 yıldır ohaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...