Kullandığınız bilgisayarın üzerinde bulunduğu masada başka neler var? Çalışma masanız genelde nasıldır?

Masamın üstünü ne sen sor ne ben söyliim : ) Her pazar masamın üstüne çekidüzen verrim : ). Düzenli olmaya çalışırım ama olamam.

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• laptop kucağmda

çalışma masamda ne var hatrlamıyrm bile o kadar uzun zaman oldu ki oturmayalı :D

0|0
    0|1
  • laptop kucağımda walla:))

ama masanın üstünde olanları sayıyorummm

çanta

kitaplar

kağıtlar

yarım puğaça

hırka

makyaj malzemeleri

bi kaç yüzük

:)))düzenliyim yaww

0|0
    0|0
  • genellikle 2-3 tane kahve icilmiş kupa,falına bakılmamıs kahve fincanı,kül tablası, çakmak,günlük,şiirler kagıtlarda ,bazen tabak, telefon ,bozuk para,saat,kitaplarım,ders notlarım kalemlerim,tokalarım ,makyaj ne ararsan var anasını satıyım calısma masası degil çöplük resmen .sss

2|0
    0|0
    • Az temizle masanın üztünü o ne ya? :)

• =) copluk diorumyaa herkeste laptopum var demis benimde var =) nolmus bide manevi degeri olan bi cakmagıda üzerimde tasırım =(

• genelde yatagımın üzerinde uğraşırım pc ile ama masaya koyduğumda diğer şeyler üst üste yığılı 12 adet kadar kitap tıkış tıkış doldurulmuş bir kalemlik masa lambası ve minik ayıcıklar :D

0|0
    0|0
  • internet uzerınden ders calıştıgım için kıtaplar kalemler sılgıler ooo:)bi de su an ekstre kuru dut var:)

0|0
    0|0
  • laptop kucagımda ama masamın ustunde parfumum spreylerım kıtaplarım makyaj malzemelerımojelerım saç maşam,pamuk şeker bıscolata posetınde aldıgım gıysıler fılan var bayagı dagınık halde şu an

0|0
    0|0
    • toparlasana üşengeç seni:)

• pazar gunu toparlıcam:)usengeç degılım hastayım boğazlarım balon gıbı sıstı:(yazık bana:(sen gel bı el at su masaya:)

• kremlerim tokalarım cımbızım :D telefonum gözlük kutum not defterim kalemim bilgisayar kulaklığım cdlerim mausem ve tylolhot var şimdilik

0|0
    0|0
  • Kucağım da duruyor. Yanım da evin kendimin ve annemin telefonu, internet faturası, şeker çöpü, toka ve market broşürü var.

0|0
    0|0
  • duzenliyim son zamanlarda nedense. sadece cantam telefonum var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mouse , klavye , su bardağı , kamera , cep telefonu , cüzdan ruhsat anahtar vardı kaldırdım .

0|0
    0|0
  • 2+1, bükbük, bir kaç ingilizce kitap, masa lambası, fotoğraf makinası, kablolar (ne kablosu lan bunlar!), bir tane klasör, uykusuz takvimi, subwoofer'ın yanında mavi kapakları gördüm şimdi. Bakmaktan yoruldum :D

0|0
    0|0
  • her taraf küçük küçük not kağıtları doludur ve dağınıkdır her zaman masam,aradığım hiçbir şeyi bulamam,normalde iş delisi,kontrol manyağı bir adamdım eskiden,şimdi extra tembel bir adam oldum böylesi daha iyiymiş :)

0|0
    0|0
  • sıradan sayıyorum, kol saatim, mp4 çalarım, 2 adet kalem, arabamın ruhsatı, aylık yemek fişim, cüzdanım, anahtarlarım, bozuk paralarım, not defterim, kredi kartı faturam.. şimdilik bukadar..

0|0
    0|0
  • benım valla şu anda neler var sayimi cakmak tesbih cay bardağı bardgın ıcınde söndurulmus bır kac ızmarıt cd ler sigara paketim :D:D:

0|0
    0|0
  • Atatürk resmi var bana bakıyor göz gözeyiz Atam'la

0|0
    0|0
  • kucagımda:d ustume cekın duzen verm barı

1|0
    0|0
  • Sadece sigara paketi, kül tabağı, çakmak.

0|0
    0|0
  • 2 tane ddr3 ram + iddaa kuponum + kulaklık+ joystick + telefonum var şu an

0|0
    0|0
    • kaçlık Mhz?

• haAklısın artık core serisine geçmeli :) i5..i7 :))

• işlemci cok önemli değil oyunlar için, ekran kartın iyi olmalı. şu an gtx590 ekran kartın olsun i5 olmasada olur işlemcin. yine high çözünürlükte oynarsın

Yükleniyor...