Sorum vucutculara?

Ya hep merak etmisimdir. Herkes yogun bir kas kütlesi için spor salonlarında vakit harcıyorlar düzgün besleniyorlar, düzgün yaşıyorlar vs...

Peki ya gerçektende böyle her gittikleri ortamda kiz dusuruyorlarmi? Gerçekten ilgi büyükmü

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Var ya nefret ediyorum şu bodycilerden.

0|0
    0|0
    • 1ay

Herkes kendince eleştiride bulunmuş. Sevmeyislerini anlarımda nefret niye

• 1ay

@AslanKral06 yazıkki terkeden o. :) mesaj atıyorum hala ama dönmüyor.

• 1ay

Bir hata mi yaptin yoksa yeni birini mu buldu. Cocuk spor yapiyor da sen yapiyorsan vucuduna dikkat etmiyorsan belki ondan bunalmistir :)

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel görünüm her zaman 1 adım öndedir. Eskiden sporcuydum, o zamanlarda rağbet görürdüm. Şimdi de rağbet görüyorum. Şimdi ise normal kilomdan 10 kilo fazlam var. hatta göbeğimde var :) yaş grubu da farketmiyor ilgi gösterenler arasında. O zamanlarda da sırtımda tırnak izleri olurdu şimdi de olmakta. Ama ben yine spora başlayacağım, bunun sebebi ise kendime olan saygım. Açıkçası göbeği kendime yakıştıramıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor özgüveni arttırır bu yüzden daha rahat konuşurlar onun dışında vücut sadece kabuktur içindeki adam/kadın aynıdır.

0|1
    0|0
  • Kız düşürmek için vücut yaramaz para ve karizma gerek

0|0
    0|0
    • 1ay

Paranın olmadığı yok zaten

• 1ay

Öyleyse büyük kısmı karakterine bağlı

• 1ay

Aynen karakter çok çok önemli. Ama hani bir insan seni merak etmediği sürecede karakterini de öğrenemez. O merakı oluşturmak için ben vücutculari merak etmiştim

• kiz icin yapilacak birsey degil bu

0|0
    0|0
    • 1ay

Çoğunluk kız için yapıyor. Ve yaptıkları boşami yani

• 1ay

onlar bence gizli gayler

• 185 boyunda 92 kilo kaslı 40 cm kolu olan arkadaşım var yakışıklı da renkli göz filan. ama adam hala geneleve gidiyor ihtiyaç görmek için yani yok öyle bir dünya kas yap hatunlar gelsin diye daha önemli şeyler var vücuttan

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dunya kardes hele memleketimizin kizlari ayy bu ne boyle kasli diye istemiyolar bile. Her kapiyi bir tek para aciyor kardes istedigin vucudu yap paran yoksa bir hicsin malesef yuzde 90 boyle bence :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Para bambaşka birsey ya. Adı şerefsizin teki ol altta merso varsa kimse serefsizligini sorgulamaz bile 😅

• 1ay

Malesef bro 😁

• Kız için spor yapanlar ağır gerizekalıdır dikkat çekiyor çekmesine de spor sağlık için yapılır

0|0
    0|0
  • Fena

0|0
    0|0
    • 1ay

Senin haricinde herkes vucutculari eleştirdi nefret etti yaktılar yiktilar resmen

• 1ay

boş yapıyolar kim istemezki güzel bir vücut

• 1ay

Aynı fikirdeyiz. Kedi ciğer meselesi gibi Ahaha

• kız için vücut yapmayanlarda var sağlık için spor yapılır kız için değil yapanlarda ciddi sorunludur

0|0
    0|0
  • istersen düşürürsün :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...