Napmam lazım arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum

1 senemız doldu ancak tartıştık biraz teyzemle sevgilimin arasında ufak bir anlaşmazlık çıktı ve annem benim ustume çok geliyo her şeyime karışıyo gecen gün sevgilimle gezıyoduk annem beni ardı ve eve gel sünnete gitcez dedi bende sonra gelirim dedim aradan 3 5 gün geçti ve kuzenimle bu konuyu konuştular annemın herşeyime karişmasını ve kız arkadasıma kuzenim halam yani annem tamam o sevgilisinın yanındaysa bizi unutur demiş bunu sevgılıme soylemış şımdıde ailenden bıktım hem annenle hem teyzenle benım ıcın aran acılmasın artık annemle cok tartısıyoruz bu aralar ve sevgilim bana annenın ahını almak istemiyorum seni yönettigimi düşünecek dedi ve ayrılmak istedi napim ben şimdi mesaj atimi atmimi ve 1 senedir çıkıyoruz ailemin içine giren çıkan bı sevgılım

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bence de annen kıskanıyor. annenle konuş.. neden böyle davranıyor diye.. annenlerle ilgilen biraz. sevgilinle biraz ara verin daha az buluşun ama ayrılmayın.. o kzı seni seviyor

0|0
    0|0
    • zaten haftada 1 kez buluşuyoruz 2 3 saatlıgıne annem hep evde ve dısarda ben nedersem o oılur dıyo annemı duzeltmem lazım 2 ay sonra askere gıtcem pıskolojım cok bozuk gunde rahat 3 paket sıgara ıçıyorum bıktım herkezden ya :(

• sevgilinden destek al..

Ve annenle konuşup bu durumu düzelt.

İyi değilim ben de anlat ona herşeyi acık acık..

Kızlar Ne Diyor 1

• ikisini yanyana gtr sorunlarını çözsünler ayrılık çözüm değil . sonuçta iki trfta canın senin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Alışırsınız annen kıskanıyordur belkı :D

0|0
    0|0
    • yok kardeş 20 yasındayım hep böyle alakası yok evde dıktatorluk yapıyo resmen

• Allah yardımcın olsun kardeşim nazikce konus anne biz ciddiyiz işte elimize ekmek paramızı alınca evlenecez felan filan de

• saol kardesım

Yükleniyor...