Acılarınızı kendiniz dindirebilir misiniz?

Her insan belli bir seviyede acı yaşar..Acılarınızı dindirebilir misiniz? hangi yöntemi uygularsınız... (soruyu ciddiye alabilirsiniz veya almayada bilirsiniz,kafanıza göre takılınız)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Acıyı acıyla dindiririm

Bkz: Diş ağrısı nedeniyle duvara kafa atma eyleminin sebebi, oluşacak baş ağrısından dolayı diş ağrısını hissetmemek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ee yani zaten kimsenin acısını kimse dindiremez tek başına baraşılan bir oyundur bu nasılını sorarsan kendini daha çok sevmenin yollarını bularak

0|0
    0|0
  • Acı diye bir şey yoktur.

0|0
    0|0
  • daha önce olsa başa çıkamazdım ama son 3 yıldır farklı aldığım eğitimler sayesinde her konuda kendimi geliştirdiğimi ve acılarımı dindirmeyi öğrendim diye bilirim

0|0
    0|0
  • Kafama göre takılıyorum. Gerisi beni ilgilendirmez. Benden başka kimse bana zarar veremz.

0|0
    0|0
  • evet bir agrı kesici attımmı tamamdır :S acı yok çekirge:)

0|0
    0|0
  • Müslüm ya da bob marley dinlerim ya da basket oynarım =)

0|0
    0|0
  • lokal anestezi o.o

0|0
    0|0
  • Canım bir oğlumu toprağa verdikten sonra acı nedir hissetmiyorum. çok umursamazım

0|0
    0|0
  • Hep kendim dindiriyorum zaten. Kişi kendi yarasını saramazsa başkası ona birşey yapamaz.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla takılarak ya da yeni bir ilişki yaparak ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elbette ki müzik müzik müzik. şarkılardan iyi ilaç mı varmış ki? Tabii gidip duygusal şarkılar dinleyip kendini ve psikolojini daha da mahvetmediğin sürece :D

0|0
    0|0
  • Eğer insan karamsarsa dindirmez acıları ya daunutmak istersede yapar tamamen onun elinde hayat kısa baskaları için acı çekerek zaman kaybetmek nie

0|0
    0|0
    • tabiki o ayrı konu,birde kişiye göre değişen iç savaş durumu..hangi yöntemle..

• rasusitasyon hali vardır.onu uygulamak lazım.

0|0
    0|0
  • acı macı bize işlemez bacı (!)

başa gelen çekilir .

0|0
    0|0
Yükleniyor...