Siz kadınlar bir kaç gün için erkek olabilseydiniz, kendi cinsinize nasıl davranırdınız?

Kadınlar birkaç gün için erkek rahatlığı özgürlüğüne sahip olsaydı nasıl olurlardı? Gece içip sokakta nara mı atarlardı, ya da maçlarda kavga mı çıkarırlardı veya romantik bir erkek mi olurlardı? :)

Sevgilinize nasıl davranırdınız? Maço mu olurdunuz, anlayışlı bir erkek mi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• içmezdim içen adam olmuyo sonuçta :) ama akşamlara kadar gezerdim hatta dışarda sabahlardık arkadaşlarla :) maçta kavgaya karışırdım :D çok romantik olurdum bir kadının kalbine giden yolu bulurdum hemen belki bazen odun olurdum ama çok da romantik olurdum cömert olurdum el üstünde tutardım ama kaybetmekten fazla korkmazdım :) çapkınlık derken sadece kaşınan kızlara karşı :)) ama asla arkalarından konuşmazdım ikimizin arasında kalırdı ve yüz üstü bırakmazdım önce sorgulardım gerçekten neyin peşinde diye.ama asla yadırgamazdım kaşarda demezdim sonuçta o da biz erkeklerdeki duyguları tadıyo doğal birşey.saygıda kusur etmezdim.ve bana hayır diyebilecek bir kız olcağını sanmam erkek olsam :) kırmam incitmem ona bir bayan olduğunu hissettirirdim.yaşanabilecek güzel duyguları tattırırdım asla da yüz üstü bırakmazdım.onun için savaşırdım birçok sürprizler yapardım.gözlerindeki ışıltıyı görmem yeterdi zaten.ama kız olduğum için erkekllere böyle şeyler yapılmaz o yüzden ağırdan satmamız gerek :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok çapkın olacağım kesin..kadınlara da oldukça nazik davranırdım..tam bir centilmen olurdum vallahi..

0|0
    0|0
  • maçlara gider bağırır çağırırdım çapkın olurdum eğer hayatımda biri yoksa ultra anlayışlı olurdum kısacası karakterim aynı kalırdı cinsiyetimfarklılaşırdı öyle sandalye filan çekmezdim bi yere gidersek ye zikkimlan derdımfilan:)

0|0
    0|0
    • Karakterinde çapkın olmanın kadın versiyonumu var ?

• o yok gayet sadık bırıyım fakat yazımdada oldugu gıbı hayatımda bırı yoksa dedım bu her kıza olta atmak degıldır goz çapkınlıgıdır mesela

• kadın olmaktan memnunum erkek olmak daha zor

0|0
    0|0
  • Erkek olurdum ama adam olamazdım:):):) İyi böyle..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben de kadın olsam cok capkin bir kadın olurdum ama parmagının ucunda erkekleri oynatan zillilerden degil. Gayet ozguvenli, medeni, ne istedigini bilen ve istedigini elde eden tiplerden..:)

mıymıy aayyyy sevgilim olmadan aslaaa diye tiplerden olmayacagım kesin:)

0|0
    0|0
  • maçta ofsayt ı anlatırırdı yanındakilere, pisuvarı kullanmaya çalışır başarısız olurdu, o kadar kılla baş edemezdi. traş denen eziyeti (bana göre öyle) kaldıramazdı,

Ateşli Piliç filmi vardı bunla ilgili çok komikti =)

link

0|0
    0|0
  • çok kötü olurdu erkeklerin vay haline

0|0
    0|0
Yükleniyor...