Ne kadar sürede faydasını görürüm?

Kilom 51, boyum 1.63. Yediklerime çok dikkat ediyorum, günde 10.000 adımı geçmeye çalışıyorum. Bir haftadır da fitnessa başladım.Çarşamba, perşembe, cuma 1,5 saat gidiyorum. Ne gibi bir plan yapmalıyım ki kilo verip sıkılaşayım? Hedefim 47 kilo.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• 4 kiloyi rahat verirsin merak etme azimle calis. Beslenme ilk sirada geliyor karbonhidratli gidalari azalt bol yesillil ye. Fitnessta zaten bir program yazmislardir heralde demi hareketlerin hiçbirini es gecme tum vucuduna aynj onemi ver. Alt vucut için lunge ve squat yapabilirsin ust vucutta sirtini ve kollarını calistircak egzersizleri es gecme. Antrenman sonlarında da karin egzersizler yap yanlara egilme yap sıkılarsin 1 ayda. bir kac ayda da istedigin kiloyu verirsin. Hedef yedigin kaloriden daha fazla eforu sporda harcamak olmali

1|0
    0|0
    • 2ay

çok doğru konuşmuşsunuz o gün yediklerimi düşünüp daha fazla kendimi yoruyorum bende çok teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştığınız için^^

• 2ay

Rica ederim kolay gelsin hedefine ulastiginda da yaz sakin pes etme :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu işin kiloyla alakası yok , yağ oranını azaltıp kas oranını artırmakla alakası var. Yani sen spor yaptığın sürece ve şekersiz, yağsız (Mutlaka doğal sıvı yağ tüketilmeli arada) vs ürünleri tükettiğin zaman , proteini de karsilarsan az yağlı ve sıkı bir vucud elde edersin ama kilon 55 bile olabilir. Ki bu gayet sağlıklı ve doğalı budur. Kısacası kiloya değil görünüme bak. Çünkü 1 kg kas 1 kg yağa göre vücudda çok daha minimal yer kaplar.

1|0
    0|0
    • 2ay

o zaman ben yağı eritmek için uğraşmalıyım🤔 çok teşekkür ederim yorumunuz için :)

• 3 ay

1|0
    0|0
  • bence iyisin bile şu an :)

1|0
    0|0
  • Kilolu durmuyorsun ama doğru yoldasın devam et :)

1|0
    0|0
  • fitness hocasıyım yardımcı olayım hemen

1|0
    0|0
  • kim söylüyor bu hatun milletine zayıflık çekicidir diye yaa etraf yürüyen tahta kılıklı itici itici hatunsularla doldu yaa

0|0
    0|0
    • 2ay

kısa boyluyum zaten ne olucaktım canım bir kilo fazlalık bile dikkat çekiyo sen ne anlarsın bölgesel yağlanmalarım var bu beni rahatsız ediyo kilo vermek istiyorumki gitsinler ne var bunda?

• 2ay

162 nin neresi kısa gayet uzunsun ayrıca biz erkek değil miyiz ne demek ne anlarsın yüzün kilolu göstermiyor yazıflayacaz diye ne kalça bırakıyorsunuz ne göğüs asker arkadaşım haydara dönüyorsunuz yaa

• 4 kilo icin pln mi yapılır 10 gun sik kendini gider zaten

0|0
    0|0
  • Çirkin olursun. Çok zayıf olma.

0|0
    0|0
  • çok Seksi duruyorsun, zayıflamasan olmaz mı ki

0|0
    0|0
    • 2ay

göbeğim ve bacağım erisin istiyorum

• 2ay

hm, bilmiyorum. Balık etli kadınları severim fakat sen normalken bile tatlısın.
      Partnerin var mı kuzum senin

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha ne yapacaksın?

0|0
    0|0
  • Normalde kaç kilosun

0|0
    0|0
  • 4 kilo için girdiğiniz triplere bakın ya🙄

0|0
    0|0
  • İki üç aya görmeye başlarsın da, zayıflamak için yapma bunu, sağlığın için böyle devam et

1|0
    0|0
Yükleniyor...