Ozan Tufan'ı başarılı buluyor musunuz?

Ozan Tufan'ı başarılı buluyor musunuz?
Merhaba Arkadaşlar,

Bu kadar eleştirilmesi, bir kısım tarafından tamamen linç edilmeye çalışılıp "Milli Takım Oyuncusu Değildir. " benzetmesinin yapılması doğru mu?

Siz Ozan Tufan'ı başarılı buluyor musunuz?

İyi günler.

• Evet, buluyorum.
    62%(15)51%(57)Oy Ver48%(42)
  • Hayır, bulmuyorum.
    38%(9)49%(55)Oy Ver52%(46)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Türkiye Milli Takımının ve Fenerbahçe'nin as oyuncusu sizce başarısız demek..
Ya önyargılısınız ya da taraflı !!!

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, Ozan Tufan'ı Başarılı buluyorum.
    Bir defa şunu söylemek gerekir 21 yaşında genç bir oyuncu ve kesinlikle gelecek vadedin bir oyuncu bunu belirtmek lazım ve bugün ve gelecekte milli takımın vazgeçilmez oyuncularından biri olacak bir oyuncu. Kayseri maçında takımını kafa gölüyle 2-1 öne geçiren gol'ü attı ayrıca milli maçtada 2-0 gerideyken kornerden gelen ortaya attığı kafa vuruşuyla skoru 2-1 'e getirip milli takımın maça tutunmasını sağlayan gol ü atan oyuncuydu. Kafa vuruşlarındaki isabet oranı çok iyi. Gerek sahada Fenerbahçede gerekse milli takımda verilen görevi yapmaya futbolunu sahaya olumlu yansıtmaya çalışan istekli bir oyuncu. Sadece bazen rakibin gelen ataklarını kestikten sonra topu ayağından çıkarırken topu doğru adamla buluşturamama durumları yaşıyor ama bunu çok maç oynayarak aşabilecek bir oyuncu.

1|1
    0|1
    • Doğru tespitler, haklıya hakkını vermek lazım. Bu kadar yerden yere vurulması çok yanlış bence de. 👏👏

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Aslında FEnerbahçe'de daha farklı bir teknik direktör ve yönetim olsaydı Ozan çok daha iyi performans sergileyebilirdi ama şu an da yaşına göre gayet başarılı buluyorum ben.

1|0
    0|0
  • Ne çok kötü yani öyle yerden yere vurulacak kadar nede övgüler yağdıracak kadar iyi futbolcu değil yani orta yollu bir oyuncu diyebiliriz

0|0
    1|1
  • sürekliligi yok kendisini geliştirmeye devam etmeli
    bir maç iyi oynayıp 4 maç kötü oynaması onu iyi futvolcu yapmaz

0|0
    1|0
  • Aynen cok basarisiz o yuzden milli takımda da as, Fener'de de as. Futbolun F'sinden anlamiyorlar başarisiz diyenler.

1|0
    0|0
  • geçen gün nişanı oldu çok sade bir nişandı hatta evleneceği kızla ailesi tanıştırmış kendini bozmazsa çok ahlaklı biri Aile yapısı düzgün biri buda futboluna etki edecektir ondan istenileni vermeye çaba sarfedecektir.

1|1
    0|0
  • 20 yasinda bir oyuncu sonucta. Ustelik isabetsiz pas atmadi Josef gibi yana arkaya degilde dikine oynadığı icindir. Tabi kilo vermesi lazim

1|0
    0|0
  • yıllarca büyük takımlarda oynayan mustafa sarp gibi takoz recep gibi selçuk şahin gibi futbolculardan sonra, çok daha iyidir..
    Yaşı genç.. ve kendini geliştirebilecek kapasite ve teknik var..

1|0
    0|0
  • Bursayi satan düşüyor

0|0
    1|0
  • ozan ile bu iş olmaz. ülke olarak hem avrupayı dünyayı hedefleyeceksin hemde ozana iyi oyuncu diyeceksin. Adama neyin kafasını yaşıyorsun sen derler.

0|0
    1|0
  • yeterli, idare eder işte

1|0
    0|0
  • ben ilk başlarda çok kızıyordum ozan'a ama son bikaç haftada iyi toparladı kendini. daha da iyi olacaktır

1|0
    0|0
  • Adam Tuk milli taminda ve ve ligin in iyi takimlarindan birinde as kadroda oynuyor.
    Onlara soyle gevezelik yapmasinlar

1|0
    0|1
  • sanmıyorum hantal bıraz

0|0
    1|0
  • oynatıldığı yer yanlış. yoksa geride oynasa daha başarılı olur.

1|0
    0|0
  • Başarılı olsa ne olur, karakteri, başkasının karısına kızına iç çekecek hareketler yapması ve bunu takipçileriyle paylaşması kadar zavallı olan birinin başarısı koca bir hiçtir benim için!

0|0
    1|0
  • Kendi mevkisinde yeterli

1|1
    0|0
  • Futboldan anlamayan herkes yorum yapmış dikine giden bir adam iyi futbolcu

1|0
    0|0
  • Fotoğraf çekimlerinde iyi olduğu söylenemez ama takımda birkaç iyi oynayan olunca oda coşuyor

1|0
    0|0
  • Valla kendi mevkisinde bulun bir oyuncu da oynatın. Adam Türkiye Milli Takımında goller de attı. Daha bir şey istemem. Milli Takımda olmaması gereken en son kişilerden.

0|0
    1|0
  • Bulmuyorum bir Fenerli olarak

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne çirkin ya 😄 Gırgıriyede Bayram'a benziyor

1|0
    1|0
  • Hayır.