Dün gece dün gece dün gece ....

dün gece namaz kıldım yasin okudum ve dua ettim hep duyardım böyle çok isteyince ve kalpten dua edince peygamberimizin kokusu gelirmiş. bunu istedim çok istedim ve oldu inanılmaz güzel bir koku kapladı odayı içimdeki huzurun tarifi yok o kadar güzeldiki keleimelerle tarif edilemeyecek kadar harika bir duyguydu .

bunu arkadaşıma anlattım piskolojiktir o falan dedi.. ama değildi arkadaşlar siz yaşadınızmı böyle bir olayı ?

size görede piskolojik mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Allah kabul etsin

arkadasım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabiki psikolojik. Çok dua edince peygamberin kokusu gelmesi gibi bir durum dinde de yoktur. Batıl inançtır. Siz kendinizi buna odakladığınız için öyle hissediyorsunuz.

Ben dinsizim. Dindar insanların inançlarına saygım var, ancak madem Allaha ve onun kitabına inanıyorsunuz neden o kitabı oku muyorsunuz.

Allah varsa ve Muhammed onun Peygamberi ise arkadaşım neden açıp Kuranı anlayacağın dilde okumuyorsun ? Var mı orda mucize ? Peygamber insanüstü varlık mı ?Ölmüş bir insanın kokusu gelip sizin evde neden mucize yaratsın.

Muhammed insanların kendinden mucize istediğini söyleyince tanrı Muhammedin kendisinden mucize talebini şöyle yanıtlar, sana Kuranı gönderiyoruz onlara deki bundan başka mucizeye gerek var mı ?

Buna rağmen Kuranı okuyup öğrenmiyor onun bunun lafına onun bunun dinine tapınıyorsunuz.

Müslümana müslümanlık öğretmek bize kalıyor böyle olunca...

1|0
    1|0
    • Dinsizim demişsin üzüldüm senin icin. Acimadim yanlis anlama..

• Tanri kim ya laa ? Kizcagiz belkide kuran i kerimi okuyordur ne kdr alakasiz yorumun olmus sirf dinsizliginle ovunecem diye entel takiliyorsun birde, mucizeler bizler icin, keske anlatmasaydi..

• Jokerci kardeşim sen de oku. Kötü birşey demiyorum inandığınız şeyin temel kitabını Türkçe okuyun diyorum, ordan burdan duyduğunuza okuduğunuza inanmayın diyorum.

• Arkadaşlar piskolojik olduğu sanmıyorum.Şu an namaz kılmıyorum.Bazı nedenlerden dolayı kendi sorunlarım var.Tekrar başarabilirsem o kötü geçen zamanları,yorgunlukları her türlü derda deva oluyor.Kendi içinde saklayıp,tutmadıklarını paylaştığnda için huzur doluyor.Gerçekten şuan kendimi suçlu hiissetme duygusu yok.Ama içimde ki huzurun gittiğini anlayabiliyorum.

1|0
    0|0
  • bende yaşadım acayip bir şey koku da acayip böyle sabunumsu bir koku şey gibi eski bir koku

1|0
    0|0
  • Bunu anlatmasaydın iyidi

2|0
    0|0
    • neden

• Neden bilmesi lazım ?

• boşver ya vallaa uzatmak istemiyorm bu konuyu

• Ben yaşamadım ama allah senin yanında.

1|0
    0|0
  • Ben yasayamadim daha ama inaniyorumki olmustur ve cok sanslisin bence her kula nasip olmaz

0|0
    0|0
  • Masallah ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anlatmasaydin bidaha o anı yaşama şansına ulaşabilirdin.. anlatarak seni tebrik edtiklerinde karşiliğini da aldigin icin yapdigin ibadetin sevabi da azalmiş oluyo otomatikmen. Yani sen yarin ahirettde benim şu gün yapdigim sevab nerede diye sorduğunda, allah sen onun karşiligini aldin diğcek malesef.. kisaca yapdigin sey he lr ne olursa olsuun sevap olarak anlatma ki karsiligina ahirette al..

1|0
    0|0
    • bak benim kim olduğumu kimse bilmiyo bile ama benim canımı sıkan piskolojik denmesi :(

• Burdaki cvblara neden bukadar cok takiyorsunki sen kafani. Sonuc herkes ahirette kendi hesap vericek. Sonuc yani allah katinda nerde oldugunu görmek istiyosan, dünyada yapdigin işe bak. Ben bgn allah icin ne yapdim? Sorusuna kendin cvb ver. Ozmn kendi yanlis ve dogrularini bulursun :-)

• Benim için üzülmenize gerek yok. Tartışıp sizi rencide etmek istemem. Cahillik karşısında suskun kalamadım işte.

• yaşamadım ama sana inandım.çok güzel bir şey yaşamıssın psikolojik olamaz bu.Allah daim etsin :)

1|0
    0|0
  • Psikolojik

0|0
    0|0
  • inancin gücü... nekadar mutlu böyle birsey basina gelmis keske herkese nasip olsa

2|0
    1|0
    • umarım her insan yaşar bunu..

Yükleniyor...