Vücut geliştirmede hiç ilerleme kaydedemiyorum; sizce neden?

5 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum; aralıksız ve nizami şekilde ama malesef kollarsa bir gelişme yok. Kısaca bahsedeyim yaptıklarımdan ve ilgililer, sporu yapanlar ciddi cevap verirse çok memnun olurum.

Kahvaltı; 3 yumurta+100 gr peynir ya da patates ya da kırmızı et ya da soğan ya da brokoli (yumurtaya ek bunlar, yaptığım omlet için) + 200 gr yoğurt + yeşillik + çay.

Öğlen; kendi yaptığım içinde 8 gr protein olan yulaf bar + 50 gr fıstık ya da form bisküvi ya da muzlu süt ya da 500 gr süt.

Akşam; antrenman günleri minimum 200 gram et + pılav yağsız ya da makarna. Antrenman olmayan günler, bulgur pilavı ya da etli soslu makarna vs. ya da sebze + bulgur pilavı.

Ara öğünlerde bazen fıstık, bazen muzlu yaptığım milkshake yarım yağlı sütle. Ara ara kuru meyve yahut mevsim meyveleri.

Yani ortalama hesaplarıma göre günlük 100 ila 180 gr protein alıyorum günlük. Antrenman günleri de 25 gr protein içeriği olan protein tozu...

5 ayda güç artışı dışında fiziki anlamda belin incelmesi ve göğüs belirginleşmesi dışında bir fizikî fark yok. Boy 177, kilo 68. Uyguladığım program ise; çok iyi bir hocanın yazdığı program. O da emin değil problem ne...

Nerede yanlış yapıyorum?

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...