Kapanmayı düşünüyorum

üniversite öğrencisiyim hazırlık sınıfındaydım seneye 1. sınıf olacağım kapanmayı düşünüyorum ailem akrabalarım çok sevinir arkadaşlarıma söylemeden kapanacağım arkadaşlarımın arasında buna karşı çok fazla insan yok bugün rüyama girmiş nedense tedirgin oluyorum bu durumu nasıl yenebilirim bazen insanların ne düşündüklerini çok önemsiyorum bana yardım eder misiniz?Kapanmayı da çok istiyorum severek kapanacağım yanlış anlaşılma olmasın.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk zamanlarda sıkıntı yaşarsın biraz çevrenle alakalı.Millet başkasının kararlarına saygı göstermeyi bilmediğinden onları çok takma.Daha sonra yavaş yavaş alışırlar değişik bakışları sıradanlığa döner..

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Rica ederim..Sen bildiğinden şaşma güçlü ol.

Sabır acıdır ama meyvesi tatlı.

Sabır sevincin anahtarıdır..(Mevlana)

• çok güzel yazmış Mevlana :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 1- İsteyen isteyerek acılabiliyorsa aynısını yapmanda sıkıntı yok. Yanlış anlaşılacak bir durum yok. Şayet buna tahammül edemeyen insanlar varsa zaten senin fikrine saygısı yoktur uzak tut hayatından onları. Kısacası İstiyorsan neden yapmayasın?

2|0
    0|1
  • Vay bea Ülkemiz ne hale geldi.İran olacağız diye diye kapanacak kızlar korkar oldu.Bu hikayeler döndükçe üzülüyorum.Bir insan nasıl mini etek,dekolteli giyme hakkı var ise senin de yapmada her hakkın var.Kimseyi takma arkadaşım.

1|0
    0|0
  • Benim tavsiyem sana ,bunu iyi Düsün. Kapanirken buna hic kimse birsey demez , destekler ama ilerde gene acilmak istersen tam tersi olucak.

Senin Dinini , namusunu sadece o Basörtüye düsürecekler. Arkandan laf attacaklar.

Üstelik Dinini biraz daha arastir ama sana verilen sadece Pempe güzel bölümelerini degil , cirkin bölümlerinide .

0|0
    0|0
  • Ben bir Üniversite ögrencisinden daha fazla zeka beklerdim.

0|1
    2|1
    • Bende bir insandan daha Fazla direnmesini beklerdim Beynini karanlığa terketmeden önce

• neden böyle bir şey söyledin anlamadım açık söylersen sevinirim

• Benim beynimi karanliga baraktigima nerden biliyorsun ? Bu kapanayim gibi sözler Dininizi bilmediginzden geliyor.

Bana 1 Hadis gerekli Sorani vazgecirmek icin ama sonra bana hakaret etin diyeceksiniz ondan birsey demiyorum.

• üstü minjare altı k... tarzı olanlardan olmuyacaksan kötü birşey değil cok var ülkede üstte türban altta dar kot :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen istiyosan çevrendekilere ne be umrunda bile olmasın hayatını çevrendekilere göre şekillendiremezsin.

1|0
    0|1
  • :)ben de ilk senin gibi hissetmiştim..

çok farklı bir his,hatta eğlenceli:)sen kapan ve çık dışarıya,o zaman bunları unutacaksın..tamam?

2|0
    0|1
  • arkadaşların ailen ve akrabaların arasında ters bir görüş olmaması senin avantajın korkma bence. arada bazı insan görüşüne saygısızlar çıkabiliyor ama çok fazla değil.

1|0
    0|0
  • Musluman bir ulkede bu durumda olmak isler acisi..icinden geliyorsa kimseyi kaale alma cok guzel kapanman bunu sana acik biri soyluyor...:))

1|0
    0|1
    • çok çok teşekkür ederim :)

Yükleniyor...