Josenin Ronaldo ya dediği kendini bişi sanıyo ,un gelişimine yardımcı olamayacağını düşünüyor denemesi?

Morinho zaten realde kulübe sembol olan 16 yaşından belli oynuyan casiyi yedeğe çekti sonra şansızlık adam sakatlandı falan, oyuncularla son sezon baya bir gerilim yaşadı. Adan dı yanlışım varsa düzeltin kaleye almıştı kırmızı kart yedi oyuna casi girdi, casi girince Ronaldo kaptanlık pazu bantını çıkarıp ona uzattı. casi ise almadı . Ronaldonun bu hareketi jose mourinho yu sinirlendirdi diye düşünüyorum ronaldonun pazu bandının uzatmasına sinir oldu. Zaten son maçındada ronaldoyu kadroya almadı.

şimdide Ronaldo kendini bişi sanıyo onun gelişimine katkıda bulunamayacığımı düşünüyo diyo. Arkadaş adam Ronaldo tartışmasız dünyanın en iyi 3 oyuncusundan biri . Daha ne gelişcekki.

Güncellemeler:

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• şu konuda katılıyorum ronaldo daha ne kadar gelişecekki?adam 28 yaşında futbolunun olgunluğuna gelmiş ve bir çok başarıya imza atmış.morinho da kendi açısından bakıp bu şekilde davrandı diye bozulmuş.

0|1
    0|0
    • Daha ne kadar gelişcek ? Adam artık ultimate olmuş dahada gelişemez zaten , morinho casi den dolayı ronaldoya böyle diyor , üstelik bu mourinho messi dünyanün en iyi oyunsucu messiyse, ronldoda evrenin en iyi oyuncusu demişti.

• belliki casillasa kaptanlık pazu bantını vermesi ağır gelmiş,dediklerine kendi de inanmıyordur.

Kızlar Ne Diyor 4

• pazu bandını çıkarması mı sırf sebep :D

0|0
    0|0
  • Ronaldo kendini 1 şey sanıyor doğru sorasını bende anlamadım. Bu haberi ilk defa duydum.

0|0
    0|0
    • yeni yeni ayrıldı jose o yüzden ayrıldıya o yüzden içindeki her şeyi püskürtüyor

• ronaldo nankörlük mü etmiş

0|0
    0|0
  • sadece cr7 kendini bir halt sanıyor

0|0
    0|0
    • dünyanin en iyi oyuncularından biri bonservisi 110 milyon felan sansın bence sanmasa ayıp

Erkekler Ne Diyor 3

• Mourinhonun kişiliği böyle işi biten adama çamur atar

0|0
    0|0
  • ikisininde haklı oldugu taraflar var

0|0
    0|0
  • morinho bir zamanlar yanımda ronaldoyuda götürürüm onsuz gitmem dediği zamanlarıda bilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...