Aldatmadan durabilmek bu kadar zor mu ya??

mutlu bir evliliğiniz var fakat cinsel dürtüler sizi rahat bırakmıyor..gözünüzün gördüğü güzelliklere hayran kalıp sahip olmak istiyorsunuz...ne yapardınız? Dürtüleri kontrol edip yolunuza devam mı yoksa bu dünyaya bir kere geliyoruz ya nasıl istersek öyle yaşayalım mı? özellikle kızların duygularını merak ediyorum;)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• p*rno izlerdim çünkü p*rno izlediğimde tüm erkeklerden soğuyorum..o zaman dürtülerimi kontrol etmek daha kolay olur

0|1
    0|0
    • evet güzel bir yöntem ama bizde tutmaz maalesef:(( biz p*rno izleyince daha beter oluyoruz :))

• muhtemelen bir sevgiin veya eşin nişanlın var..hadi olmasa bile benim var..hadi benim de olmasa bile böylesine bir sorunu yaşayan bir arkadaşa ihtiyacım yok...

• haklısın evliyim...ama sadece arkadaş olmak istedim seninle..başka bir amacım yok..zaten olamaz çünkü sen izmirdesin ben bursa da...o yüzden rahat ol...

Kızlar Ne Diyor 5

• insan olan aldatmaz

0|0
    0|0
    • yine çok klişe bir söz...biraz daha geniş perspektifte bakalım ;)

• Allah gostermesinn

0|0
    0|0
  • bi erkekten fazlasına ihtiyacım olucağını sanmıyorum hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • o seninki maymun iştahlılık oluyor.su testisi de su yolunda kırılıyor.

0|0
    0|0
  • Aldatmak kabullenemez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• valla arkadaşım bundan kurtulmanın tek yolu dine yönelmek. Kim ne derse desin diğer türlü aldatma keisnlikle oluyor inceledim gözledim eminim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...