Neden cevap vermedi ?

Merhabalar arkadaşlar, küçük bir sorunum var ve görüşlerinize ihtiyacım var.

4-5 gün önce bir kız ile serviste bir süre bakıştık, aslında daha çok onun baktığını farkettim ancak ben pek bakmadım.Geçen gün de yine serviste denk geldik ve bir süre bakışma oldu. Daha sonra aynı gün twitterdan takip ettim ve 1-2 saat sonra beni geri takip etti. Ben de bugün fbkdan ekledim. Yine 15-20 dk içinde kabul etti. Daha sonra 'Selam, naber ?' yazdım, gördü ancak cevap vermedi. Daha sonra 'orda mısın ?' yazdım, gördü ve yine cevap vermedi. Daha sonra öküzlüğün dibine vurdum ve 'Hatırlamadın sanırım' yazdım. Bu işlerde biraz tecrübesiz olduğum için böyle öküzce bir davranış yaptım. Sizce neden cevap vermemiş olabilir ? Son 2 cümle haricinde, ilk 'Selam, naber ? ' yazdığım da neden cevap vermemiş olabilir daha doğrusu ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• pc başında değildir ümitsizliğe kapılma sonuçta arkadaşlık isteğini kabul etmezdi istemeseydi.

0|1
    0|0
    • Fbkda 'görüldü' yazısı çıkıyor, bilmiyorum biliyor musunuz ? Yani gördüğü halde cevap vermedi, bu yüzden biraz takıldım

• Yarın online görürsem yazarım belki bakalım, teşekkürler ilgilendiğin için

• tamam yaz,rica ederim inşallah cevap verir.

Kızlar Ne Diyor 3

• İlgilenmiyor.İsteyen ve ilgilenen biri pat diye cevap atardı.

Ağırdan satan ukala biride olabilir.

0|0
    0|0
  • Son 2 cümleyi keşke cidden yazmasaydın :S

0|0
    0|0
  • kolay degılım demek ıstıyr bence ama konusmamak yerıne gec ekleseydı daha akıllıca olurdu

0|0
    0|0
    • Hayır yani benim anlamadığım bir şey olacaksa kolay ya da zor olmasının ne manası var ki ?

• kolay kızlar oylesınedır mantıgı var ama erkekler yuzunden elde edınce soguyorsunuz cogunuz

• İşte o çoğunluğun ben..

Erkekler Ne Diyor 4

• bu internet öldürdü sevgili olayını

0|1
    0|0
  • çok utanıyor eli ayağı birbirine karışmış

0|0
    0|2
    • La utanmaktan değil, fbk üzerinden pek böyle şeyler yapmıyorum

• gidip yüzüne konuşmanı istiyor dostum. Açık ve net.

0|0
    0|0
    • Dostum 2 kere denk geldik, bir daha ne zaman denk geliriz kim bilir

• ilgilenmiyor ilgilense hemen soylerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...