Aralar aralar bozulmasın aralar

çok başarılı bir şekilde uzun zamandır uzun mesafelerden ilişki yürütebilen var mı? varsa nasıl başardınız, işin sırrı nedir?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Basarabilinirse bence cok saglam bir iliski olur..

1. Mesafeler ozlem duygusunu artirir ki bu o kisiyi daha da yuceltir zihninde.

2. Birbirini dinlersin kavga ve salak seyler ustunde konusmaktansa birbirinin gunluk olarak yaptigi aktiviteler konusulur..

3. Herseyin cinsellik olmadigini ve ruhun askla doydugunu gormus olursun..

4. Kavgalar bile cok sinirli ve kisa surer. Birinden biri dayanamaz ve mutlaka ya mesaj atar ya da arar..

5. Bir amac vardir bulusmak icin , hani ulasamamazlik, daha cok yuceltir o kisiyi cunku elinin altinda degildir..

ama en onemlisi sudur, iliskiyi yuruttunuz ve artik sonunda kavustunuz asil iliskiniz o zaman sinava girer. Cunku o kisiyi yillardir gormediginizden ya da az gordugunuzden dolayi icinizde buyutursunuz onu erisilmez yaparsiniz ama sonunda kavustugunuzda o yucelik bir anda sifira inebilir deger kaybedebilir O sinavi gecerseniz emin olun cok saglam temelleri olan bir iliski icindesiniz ve hic bir sey kisi vs vs siz istemedikten sonra insaa ettiginiz iliskinize zarar veremez..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• en korktuğum şeyidr uzun mesafe ilişkisi. daha yanımdayken güvenimin sarsıldığı zamanlar oluyo uzakta hayatta yapamam.

1|0
    0|0
  • Yürümezki . Yürüse de onun her zman yanında olan kişi için bırakılırsın ve unutulur gidersin. Bu cok koyar

0|0
    0|0
    • ne kadar olsa da her zaman yanında olabilecek birini tercih eder değil mi?

• evet . yaşadım ve hala acısını duyuyorum elden birşey gelmiyo ne yazkki

• Zirvede bıraktım o işleri :D

0|0
    0|0
    • o zaman sıfırdan zirveye giden yolda yaşadıklarınızı, tecrübelerinizi, tavsiyelerinizi öğrensek? :)

• pekala uyardığın için sağol :)

• Rica ederim :D

• filmin tekinde şöyle bir replik geçiyo "mükemmel değilsin seni şüphelerinden kuratarayım. o kız da mükemmel değil. önemli olan birbiriniz için mükemmel olmanız." ben şu ruh eşi olayına çok inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Sonu kesin olan ilişki türü.aynı zamanda çok yıpratıcı da.

0|0
    0|0
  • varsa tebrik ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• paketlenmiş gıda mı bu anasını satayım.

1|1
    0|0
  • mesafeleri s*k*m kötü birşey mesafe :/

0|1
    0|0
  • 1 yıl yürüdü sonrasında olan oldu. :)

0|0
    0|0
    • 1 yıl iyi ki, bir yıl sonra bittiyse o zaten biteceği için bitmiştir mesafeden değil. ama asıl soru nasıl? çok büyük bir güven gerekiyor görmeden etmeden.

• Sabretmeyi, karşı cinsi nasıl kontrol etmeyi ve sevmenin aşık olmanın ne kadar zor olduğunu öğretti. Zararı ise herşeyi anlatamayışın, hani için sıkılınca kelimeler bulamazsın ya o an sevgilini yanında ararsın konuşmazsın ama ilaç gibi gelir onun yokluğu çok zarar verdi bana.

• bu gayet güzel ve çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim :)

• sağolsun yalnızlık yakamdan ayrılmıyor. çok yakın sağlam temellerde ilişkimiz var biz ayrılamayız

0|0
    0|0
  • yürütebilen varsa işte ben ona derim sevmek.

0|0
    0|0
  • İşin sırrı keriz olmaktan geçiyor güveniyorsun ve oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...