Fenerbahçe devre arasında bu transferleri yaparsa?

Fenerbahçe devre arasında orta saha ve kanat almayı düşünüyor. orta sahaya bir 10 numarada bide 8 numara almak istiyor, 10 numara için Advocaatında onay verdiği paraguaylı oscar romero düşünülüyor. 8 numara içinde yönetim tarafında 21 yaşındaki milli oyuncu kaan ayhan önerilmiş advocaat işime yarar diyerek onay vermiş. kanat içinde şu an bir isim yok kanat oyuncu yine lens gibi advocaat tarafından aranıyor. tabi takımdan ayrılacak isimlerde var bunların başından fernandao aatif geliyor. peki orta sahaya bu takviyeler yapılınca Fenerbahçe'nin oyunu yaratıcılık bakımından düzelecekmidir? oscar ve kaan sonuçta daha çok genç oyuncular toplarlıya bilirlermi orayı.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum. Bence transferler sezon öncesi olmalı devre arasında falan olunca oyuncunun takıma adapte olması uzun sürüyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Oscarla Kaanla falan bu iş olmaz orta sahaya böyle Alex ya da Sneijder gibi lider vasifli tecrübeli ve heyecan yaratacak bir isim lazım. Ayrıca kanata ihtiyaç yok Volkan şu an takimin en iyi oyuncusu diğer kanattada Lens var iyi bide forvet lazim

0|1
    0|0
    • 1ay

Oscarda aslında liderlik özelliği var gibi tam bir 10 numara agrasif. bence kanata ihtiyacımız var ama bide şöyle genç bir oyuncu alınacakmış kanata gelecek için. forvet sorunumuz yok bence sow emenike persie götürür bu işi gör bak persie kendine geliyor yavaş yavaş.

• 1ay

Kardeş valla ben bu Emenike ve Sowla Şampiyonluk kovalanmayacağını 1.5 sene once kaçırdığımiz Şampiyonlukta anladim bu ikisi ligin son haftalarında saç baş yoldururki daha Şampiyonluk potasinda bile değiliz tek RVP ye güveniyorum adam oynayinca atiyor ama onunda sakatlık sorunu var yani pek güvenilmez oraya bile güven verecek bir forvet lazım. Orta sahaya gelince Manchaster Unitedden Schawanchtager neden kiralanmaz anlamıyorum

• 1ay

Bilmiyorum ama bence devre arasında bu transferler yapılırsa nokta atışı olur gibime geliyor. ben her zaman genç oyuncu alınmasından yanayım. bakalım daha devre arasına çok var nasıl bir senaryo bekliyor bizi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Lider lazım. Romeo işe yarar. Alper ile artık bu iş olmaz. Aatıf Alper gitmeli.
    Souza Fernandao satılmalı.
    Em

0|0
    0|1
  • Fener 10 numara alacakmış

0|0
    0|0
  • Yıllardır kimleri almadı ki fener ama sonuç boş

0|1
    0|0
Yükleniyor...