Ona olan aşkınızın bittiğini nasıl anlarsınız? Size karşı ne yapmış olması lazım?

Bu soruda aldatmayı sormuyorum cunku sizi aldatsa bıle sevgılınız aşkınız bıtmez sadece yara alır..ve nefret oluşur içinizde ya da intikam duygusu..Sormak istediğim beraberken ilişkiniz bir şekilde devam ederken sizi aşkınızın bittiğine emın olmanızı sağlayacak ne yapabılır? Ya da hangi söz sizi gerçekten ona olan aşkınızdan uzaklaştırır? Cevap verenler teşekkürler şimdiden..^^^^Aşk kalpteki ebedi beşiktir^^

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Duruma göre değişir. Bazen durup dururken de soğuduğum oluyor.

0|1
    0|0
    • no-frost mısalı diyosun:) anlık sogurum

• ne olmasını istersin pekı farklı seyler duymak mı? bu da ayrı düşünce tabi sadece yanında olması yetermı ya da senı sasırtacak seyler yapmasını mı istersin?

• Şaşırtck şeler yapbilr küçük süprzlr falan olbilr :D ama mümknse her dk canım cicim diye elimi tutp srkli yanıma otrn cinstn olmasn

Kızlar Ne Diyor 5

• ilgisizlik :)) ya da sogudum lafi ya da baska kiza güzel demesi öööööldürürm heralde :))

0|1
    0|0
  • senleyken hep ayşe aklımdaydı hani yüzüne hep gülümsüyodum ya seni orda ayşe olarak hayal ediyodum falan gibi kırıcı sözler yazarken bile içim karardı anasını satim

0|0
    0|0
  • senden soğudum derse atın beni denizlere

1|0
    0|0
  • isyeeeeeeeaaaaağğğğnnnnn derim

0|0
    0|0
  • bitti dediyse bitmiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4